| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2009-08-20, 23:10
STANLEY CUP FINAL - GAME 7 - Penguins : Red Wings
Autor Wiadomość
Zion 
Administrator
RedWings.pl


Ulubiony Zawodnik: Cossa, Augustine
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 36
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 5084
Skąd: Łaziska Górne - 7250 km od LCA
Wysłany: 2009-06-13, 14:21   

Szkoda tego finału :( najgorsze jest to że na początku wygrywaliśmy 2:0 i wystarczyło wygrać jeden z dwóch meczów w Mellonie. Potem 3:2 i dwa podejścia do zakończenia w tym decydujacy w JLA i nie wykorzystaliśmy tego...

Gdzie były Skrzydła z meczu numer 5?

Nie ma co się oszukiwać ale to drugi po finale w 1942 'frajersko' oddany puchar w historii Red Wings :cry:
_________________

 
 
     
chevalier

Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 49
Wysłany: 2009-06-13, 14:32   

Śmiesznie czyta się takie teksty, zważywszy iż mozemy spytać fanów Florida Panthers ile by dali za finał Stana. ;) Ale cóż, to zrozumiałe- jednego dzieciaka ustatysfakcjonuje to że zdał z klasy do klasy, drugi będzie niezadowolony mając same piątki zamiast samych szóstek. Uważam jednak że zamiast płakać nad rozlanym mlekiem pora się zastanowić co zrobić, by puchar powrócił do Detroit.
 
     
Zion 
Administrator
RedWings.pl


Ulubiony Zawodnik: Cossa, Augustine
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 36
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 5084
Skąd: Łaziska Górne - 7250 km od LCA
Wysłany: 2009-06-13, 14:57   

chevalier apetyt rośnie w miare jedzenia ;) :) to chyba dlatego taka reakcja...

chevalier napisał/a:
Uważam jednak że zamiast płakać nad rozlanym mlekiem pora się zastanowić co zrobić, by puchar powrócił do Detroit.

Będzie czas na przemyślenia przez całe wakacje gdy już opadną emocje...
_________________

 
 
     
jurkol

Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 40
Wysłany: 2009-06-13, 18:12   

I thought we looked out of gas pretty much all series," Babcock said. "I thought we competed, and I thought we tried. But I never thought we got to the level we'd have liked to. We started good tonight (in Game 7), took a penalty. Then they took over, I thought, the rest of the first period.

"Then we had two crucial turnovers in the second period, and they scored. In this type of game, it's always tough to recover and use the minutes like you should when you get behind like we did. And it took us a while to get going. I thought we played all right in the third period. But they competed hard. You've got to give them credit.

"They found a way to win. It's a battle of will. I thought their team played hard."

czy potrzebny jest lepszy komentarz .... ? Babs wie jak jest naprawdę i to powiedział zresztą każdy to chyba wie .... równie dobrze gdyby nam coś wpadło jako pierwszym to teraz byśmy świętowali ....
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2009-06-13, 22:08   

Kim jest ten najlepszy zawodnik świata? :)
 
 
     
Mart 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 156
Skąd: Łapy
Wysłany: 2009-06-13, 22:17   

chevalier napisał/a:
chociażby gwiżdżąc i wyjąc podczas ceremonii wręczania Stana. Powinni albo oklaskać nowego mistrza, albo chociaż siedzieć cicho.


To jak z tym było, bo na LGW widziałem wpisy, że to było na cześć Bettmana.
 
 
     
flakon1976

Ulubiony Zawodnik: Zeterberg
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 5
Wysłany: 2009-06-13, 22:33   Dlaczego tak się stało????

Jestem fanem Red Wings chyba od zawsze!!!! Oglądam ich mecze na bieżąco od 4 sezonów zarywałem tysiąc nocek bo to sprawiało mi radość i satysfakcję!! Jednak czasami przynosiło gorycz porażki gdzie rzucałem pilotem o o ścianę!!! Jednak ten sezon był inny
!! Wyszliśmy z 2 ką !!! Ok. San Jose! najgorsi!! Co potem??? Po meczach z Anahaim
!!!! Byłem Pewny Jeśli nie Nasi to z tej pary będzie mistrz!!! Finał z Pingwinami!!! Bałem się go... 2:0 myślę po sprawię!!!!! Nie mogę oglądać dwóch wyjazdowych !!! 2:2!!! Cholera!!! 5:0 dla Naszych jesteśmy w domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Demolka!! Wszarze nie istnieją!!! I co????? 1:2!!! i w najważniejszym meczu to samo!!!!!!!!!!!!!!!!1 Dlaczego?????????????? Nie istnieliśmy !!!! Ładnie powiedział Zion Hossa nie miał racji...!!!!! To bolało go najbardziej!!!!!!!! Byliśmy wszystkim!!!!!! A jesteśmy nikim!!! Bo Wygrana to nie wszystko a przegrana to nic!!!!!!!!!!!!!!! Myślałem ze zwątpiłem w hokej!!! Wyrzucę N kę!!!! i dam sobie spokóij!! Jednak nie mogę ... Nie umiem i nie potrafie!!!! a tak naprawdę to nir chcę !!! Kocham RED WINGS!!!
 
     
reporter 


Wiek: 44
Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 141
Wysłany: 2009-06-13, 23:43   

Ble ble ble. Chyba nie będziemy licytować kto dłużej kibiuje? Mnie boli jak cholera. Nic nie cztam, nic nie oglądam mam to wszytstko w dupie. Byliśmy lepsi, a oddaliśmy puchar!!! Ale już się z tym powoli godzę, czekam na następny sezon i na zmiany. Ja p***e krozbi z pucharem, no w d**e jeża nie chyba jestem w piekle, a może jeszcze śpie :(
Ostatnio zmieniony przez palo 2009-06-13, 23:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
reporter 


Wiek: 44
Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 141
Wysłany: 2009-06-14, 00:00   

palo dzięki za zmianę posta i przepraszam. Jestem tylko zwykłym małym kibicem i nie będę się wypowiadał dopóki nie ochłonę.
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2009-06-14, 00:09   

Podsumowanie PO z punktu widzenia lekarzy:
http://www.mlive.com/redw...yuk_played.html

Z kolei w jednym z wywiadów Nick wyjawił, że w trakcie serii z Jarząbkami został poddany operacji:
http://www.freep.com/arti...andshake%20line

Ukłony w stronę tych niesamowitych ludzi, że mimo takich kontuzji grali tak świetnie. Dziękujemy!
 
 
     
chevalier

Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 49
Wysłany: 2009-06-14, 12:11   

palo napisał/a:
Kim jest ten najlepszy zawodnik świata? :)


Moim zdaniem jest nim zasłużony laureat Conn Smythe Trophy. ;)

Cytat:
To jak z tym było, bo na LGW widziałem wpisy, że to było na cześć Bettmana.


Tym gorzej... Może Bettman nie jest najbardziej lubianą osobą w tym interesie ale chociażby z racji zajmowanej funkcji szacunek mu się należy. Nie kojarzę żeby na jakimkolwiek meczu piłkarskim gwizdali na Blattera.
 
     
Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wiek: 48
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 504
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-14, 12:14   

@ Palo:

O Małkinie i Hossie sam już wspomniałeś. Przypomnę jeszcze sprawę zawieszenia Dacjuka i Lidstroma po ASG. Uważasz, że np. Crosby byłby w takim samym przypadku zawieszony? Kolejna sprawa to kary. Dlaczego np. Homer łapie ich mnóstwo za przeszkadzanie bramkarzowi, a nie działa to w odwrotnym kierunku? Dlaczego Zetta w szóstym meczu z Pingwinami dostaje karę, po ewidentnym wepchnięciu go przez Staala na MAF, podczas gdy w kolejnym meczu Pingwin wjeżdża w Osgooda i gwizdki sędziów milczą. Takie przypadki można, niestety, mnożyć.
_________________

 
     
chevalier

Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 49
Wysłany: 2009-06-14, 12:20   

Paweł napisał/a:
@ Palo:

O Małkinie i Hossie sam już wspomniałeś. Przypomnę jeszcze sprawę zawieszenia Dacjuka i Lidstroma po ASG. Uważasz, że np. Crosby byłby w takim samym przypadku zawieszony? Kolejna sprawa to kary. Dlaczego np. Homer łapie ich mnóstwo za przeszkadzanie bramkarzowi, a nie działa to w odwrotnym kierunku? Dlaczego Zetta w szóstym meczu z Pingwinami dostaje karę, po ewidentnym wepchnięciu go przez Staala na MAF, podczas gdy w kolejnym meczu Pingwin wjeżdża w Osgooda i gwizdki sędziów milczą. Takie przypadki można, niestety, mnożyć.


Teorie spiskowe ? Błagam...Ja wiem, że amerykanie- a to oni stanowią większoć fanów Red Wings- do najbardziej lotnych nie należą, ale my nie musimy do nich równać. Wygrała drużyna najlepsza- w tym sezonie. W 2009/2010 wciąż naturalnym kandydatem do tytułu pozostają IMO Red Wings. Wciąz mamy najmocniejszy, najrówniejszy skład.

Mówi się, że prawdziwy mistrz musi umieć wygrywać, ale również umieć przegrywać. Nasi zawodnicy pokazali, że umieją przegrywać z klasą. Szkoda, że fani nie mogli wziąć z nich przykładu.
 
     
Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wiek: 48
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 504
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-14, 13:03   

@ chevalier
gdybyś czytał wszystkie wypowiedzi, to byś zauważył, że nie dotyczy to rozstrzygnięcia w G7, a całego sezonu
_________________

 
     
Harry Otton III 
Detroit Red Wings


Ulubiony Zawodnik: Nicklas Lidstrom, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 21-20p.n.e
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 992
Skąd: Tychy
Wysłany: 2009-06-14, 22:34   

Witajcie drodzy przyjaciele. Przepraszam ze tutaj pisze ale to najbardziej oblegany temat - nie ma sie co dziwic zreszta. Chcialem sie przywitac. kibicuje Detroit dobre pare lat - cos kolo 3,4. Forum i stronke odwiedzam praktycznie codziennie, a rejestruje sie dopiero teraz. Hmmm... sam sie dziwie dlaczego, jednak jakos wczesniej nie odczuwalem takiej potrzeby skoro wszystko bylo dostepne bez rejestracji. Wiem ze nudne jest to co pisze ale czuje sie zobowiazany do tego aby usprawiedliwic sam siebie dlaczego teraz sie rejestruje.

Tak wiec podsumowujac - Witam moich pobratymcow
_________________
Fan Detroit Red Wings, Sędzia Futbolu Amerykańskiego, Mistrz Gry Fantasy
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13