| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Henrik Zetterberg
Autor Wiadomość
Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wiek: 48
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 504
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-01-28, 15:02   

Tylko że Gaborik chce 10 mln za sezon. Hossa powiedzmy osiem. Ciekawe który zespół będzie na nich stać.
 
     
Mart 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 156
Skąd: Łapy
Wysłany: 2009-01-28, 15:24   

Jeden z rosyjskich. :)
 
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2009-01-28, 15:27   

Ciekaw jestem, który desperat mu da te 10 melona i za co? Chyba dadzą mu na wyleczenie kontuzji ;) Poza tym na long terma z nimi nikt w takie klocki nie pójdzie bo przecież wkrótce Salary Cap poleci w dół... a Hossa jest łasy na mamone oj łasy, więc lepiej powiedzmy, że i Hossa 10 :mrgreen:
_________________

 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2009-01-28, 15:31   

Na razie nic oficjalnego nie było a tymczasem back spasm i nie dokończył meczu w Columbus. Na razie nic więcej o urazie nie wiadomo ale raczej nic poważnego.
 
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2009-01-28, 16:29   

@Mart: teraz to i kluby rosyjskie nie dadzą, bo jest kryzys, a z tego, co dało się słyszeć, Rosyjskich bogaczy ostro po kieszeni ten kryzys pojechał już teraz ;)

Kontrakt Zetty jest długi, a plecy jedne i niezbyt zdrowe... Trzeba wierzyć, że bez przeszkód Szwed będzie mógł dalej grać i, tak jak w przypadku Lidstroma, w miarę upływu czasu będzie nadal trzymał świetny poziom.
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1998-1999
Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 788
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-01-28, 17:33   

Kwiat napisał/a:
Kontrakt Zetty jest długi, a plecy jedne i niezbyt zdrowe... Trzeba wierzyć, że bez przeszkód Szwed będzie mógł dalej grać i, tak jak w przypadku Lidstroma, w miarę upływu czasu będzie nadal trzymał świetny poziom


Chyba w to nie wątpisz;)

Mam nadzieję w istocie, że już dzisiaj bedzie po wszystkim i Zetti zwiąże się zRW na całą karierę i stanie się jednym z wybitnych symboli naszej organizacji:) Dla mnie jet on bezcenny:)

Co do Hossy to ja mam tez nadzieję, że po tym sezonie nas opuści. A co byście powiedzieli na takie rozwiązanie oddajemy Hudlera i Franzena oraz Conklina po tym sezonie za bramkarza klasy Giguerra?
_________________
LET'S GO RED WINGS
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2009-01-28, 18:20   

red wing napisał/a:
za bramkarza klasy Giguerra?


klasy niższej od Conklina? :P a po co? :P za Millera to rozumiem, chłopak z Michigan chętnie by wrócił do domu :) Zresztą mamy jeszcze na zapleczu Howarda, który czeka aż damy mu szansę...
_________________

 
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2009-01-28, 18:26   

red wing napisał/a:
Kwiat napisał/a:
Kontrakt Zetty jest długi, a plecy jedne i niezbyt zdrowe... Trzeba wierzyć, że bez przeszkód Szwed będzie mógł dalej grać i, tak jak w przypadku Lidstroma, w miarę upływu czasu będzie nadal trzymał świetny poziom


Chyba w to nie wątpisz;)


Mam obawy, bo nijak nie widzę na plus/minus 12 lat w przyszłość, ale miejmy nadzieję, że tak będzie. Wszak obaj z Dacjukiem dojrzeli po 25. roku życia - to taki europejski rytm chyba ;)

red wing napisał/a:
Co do Hossy to ja mam tez nadzieję, że po tym sezonie nas opuści. A co byście powiedzieli na takie rozwiązanie oddajemy Hudlera i Franzena oraz Conklina po tym sezonie za bramkarza klasy Giguerra?


Owszem, Hossę pożegnam bez większych rozczuleń [no chyba, że zdobędzie GWG w piątej dogrywce siódmego meczu Finałów ;) ], ale kompletnie nie rozumiem Twojego toku myślenia na sprawę bramkarza i zapłaty za niego. Hudler? Franzen?! Za kogoś klasy Giguere?! No proszę Cię, czarny humor zachowaj na inną okazję.

Ponadto nie wiem jak Ty, ale ja wierzę w to, że może już w przyszłym roku do składu wejdzie ktoś z Grfyów. Howard ma mieć świetlaną przyszłość, a Larsson zaskakuje w obecnych rozgrywkach zaplecza NHL.
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wiek: 48
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 504
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-01-28, 23:43   

red wing napisał/a:

Co do Hossy to ja mam tez nadzieję, że po tym sezonie nas opuści. A co byście powiedzieli na takie rozwiązanie oddajemy Hudlera i Franzena oraz Conklina po tym sezonie za bramkarza klasy Giguerra?


Nigdy! Nie ma takiego bramkarza w lidze, za którego oddałbym bym dwóch takich graczy, jak Franzen i Hudler.
 
     
Mart 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 156
Skąd: Łapy
Wysłany: 2009-01-29, 00:24   

Franzen jest zbyt cenny, żeby go wymieniać z workiem innych graczy za jednego bramkarza z aktualnej ligi. Za dużo strzela, ma za dużo techniki i w ogóle jest za duży. :mrgreen: Wygląda na to, że wchodzi w swój najlepszy okres i będzie mu przez jakiś czas rosło w statystykach.
 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2009-01-29, 13:55   

Nigdy w życiu Franzena nie oddajemy :) Bramkarze są i w NHL i w AHL - nie ma co tutaj szarżować. Jakoś tak jest, że nie musimy mieć najlepszego bramkarza bo z taką obroną i atakiem to jakoś i bramkarz daje radę. Ja bym wolał Conklina zatrzymać, o ile z AHL nikt nie awansuje.

Jednak chyba z Hossą się trzeba będzie pożegnać a reszta panów da home discount i wszyscy zostaną :) Niby Hudler do Filppuli ceną będzie równał ale decyzja Zetterberga też powinna wpłynąć na decyzję pozostałych FA.
 
 
     
jedmans 
RED WINGS


Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wiek: 35
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 937
Skąd: Oława
Wysłany: 2009-01-29, 15:18   

Paweł napisał/a:
Nigdy! Nie ma takiego bramkarza w lidze, za którego oddałbym bym dwóch takich graczy, jak Franzen i Hudler.


i chyba nie będzie :0
wiadomo co do szweda - warunki technika , natomiast Hudler ma swój jak na razie najlepszy sezon
_________________

 
 
     
red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1998-1999
Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 788
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-01-29, 17:07   

No to spróbuję się jakoś obronić:)
po kolei:
Kwiat napisał/a:
Owszem, Hossę pożegnam bez większych rozczuleń [no chyba, że zdobędzie GWG w piątej dogrywce siódmego meczu Finałów ;) ], ale kompletnie nie rozumiem Twojego toku myślenia na sprawę bramkarza i zapłaty za niego. Hudler? Franzen?! Za kogoś klasy Giguere?! No proszę Cię, czarny humor zachowaj na inną okazję.

Ponadto nie wiem jak Ty, ale ja wierzę w to, że może już w przyszłym roku do składu wejdzie ktoś z Grfyów. Howard ma mieć świetlaną przyszłość, a Larsson zaskakuje w obecnych rozgrywkach zap


Mój tok myślenia jest taki:) :zespół powinno układac się od bramkarza, dla mnie taki Giguerre ( ma chwilowy kryzys, nie ma wątpliwości że jeszcze w tym sezonie zatrzyma nie jeden zespół) czy Luongo są warci Hudlera czy Franzena. Kwiat z AHL to możemy wyciągnąć napastnika
lub obrońcę ale nie bramkarza, jak to sobie wyobrażasz eksperymenty na tej pozycji! No chyba to by było samobójstwo.

Co do Conklina to ja do niego nic nie mam broni solidnie, ale czy jest w stanie poprowadzić zespół do pucharu, ja tu stawiam ogromny znak zapytania. Ozzie był w stanie to zrobić dwukrotnie, ale w tym sezonie z wielkim bólem trzeba powiedzieć, że jest cieniem samego siebie z poprzedniego sezonu:( . Reasumując uważam, ze trzeba sie poważnie zastanowić co zrobić z tą pozycją.

1.Szukamy kogoś klasowego ( pomysł z Howardem lub Larssonem jako nr.1 tym razem ja traktuje jako czarny humor;) ), Ale nic nie ma za darmo, to będzie wymagało ofiar. Opcja Franzen - Hudler jest tylko jedną z możliwości.
2.Stawiamy do końca na Ozziego, musi się w końcu "zebrać się do kupy"!!!
3. Opcja nieco fantastyczna;) Conklin prowadzi nas do pucharu, i dajemy mu dobry kontrakt na kilka lat i załatwione:)

Paweł napisał/a:
Nigdy! Nie ma takiego bramkarza w lidze, za którego oddałbym bym dwóch takich graczy, jak Franzen i Hudler.


Rozumiem, ze nawet Luongo? Ja bym sie poważnie zastanawiał;)

palo napisał/a:
Nigdy w życiu Franzena nie oddajemy :) Bramkarze są i w NHL i w AHL - nie ma co tutaj szarżować. Jakoś tak jest, że nie musimy mieć najlepszego bramkarza bo z taką obroną i atakiem to jakoś i bramkarz daje radę. Ja bym wolał Conklina zatrzymać, o ile z AHL nikt nie awansuje.


No muszę przyznać dość odważny pogląd;) Ja uważam, ze nie byłoby mowy o zeszłorocznym pucharze gdyby nie życiowa forma Ozziego. Wiadomo, ze Zetti, Lids i Dats mieli ogromy wkład w sukces, ale z obecną formą 30 to ich wirtuozeria na niewiele się zda:( Obyś miał rację z Conklinem, błyszczy i go zostawiamy. Natomiast jeśli chodzi o bramkarzy z AHL to dla mnie ten pomysł odpadam, ta pozycja to mózg zespołu jak tam nie będzie poukładane, to cały zespół szlak trafi ( czytaj Sens w tym sezonie).
Podsumowując:
W kolejny sezon RW wejdą już jako zespół odmieniony, na pewno nie uda sie wszystkich zadowolić, choc sprawa najważniejsza została załatwiona ( Zetii na 12 lat, nie popełnili błędu Fedorova, dogadali się przed PO). Franzen i Hudler bankowo będą chcieli dużo ( Hossa out tu jesteśmy zgodni) jak ich podpiszemy możemy zapomnieć o poważniejszych transferach. Pytanie więc stawiam takie, podpisujemy 93 i 26 wszystko fajnie z tym, że Ozzie sie nie poprawia, a Conklin nie jest liderem i co wtedy robimy w przyszłym sezonie? Ja nie wiem, według mnie będziemy w d.... :(
_________________
LET'S GO RED WINGS
Ostatnio zmieniony przez red wing 2009-01-29, 17:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2009-01-29, 17:18   

No ale kiedyś tych ludzi z AHL trzeba będzie wprowadzić, tak? To w Twoim scenariuszu sprowadzamy takiego Luongo i dajemy AHLowca na backup? A Osgood i Conklin bye bye?

Osgood źle zaczął sezon ale ostatni miesiąc nie miał zły i wyraźnie widać zwyżkową formę. On w PO zupełnie jest do tego innym zawodnikiem, mam wrażenie :) Nie przekreślałbym go, chyba że kompletnie zawali ten sezon czy coś a Conklin mu nie pomoże.

Rozumiem jednak, że rozmawiamy teraz o ewentualnym trade przed deadlinem? Naprawdę zdecydowałbyś się oddać Franzena i Hudlera za dobrego bramkarza w takim momencie?
 
 
     
red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1998-1999
Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 788
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-01-29, 17:23   

palo napisał/a:
Rozumiem jednak, że rozmawiamy teraz o ewentualnym trade przed deadlinem? Naprawdę zdecydowałbyś się oddać Franzena i Hudlera za dobrego bramkarza w takim momencie?

tez o tym myślałem, dajemy szanse 30 i 29 do TD jak sie nie poprawią działamy i to zdecydowanie. Jest to chyba najlepsze wyjście póki co, lecz kto odda bramkarza na PO?
_________________
LET'S GO RED WINGS
Ostatnio zmieniony przez red wing 2009-01-29, 17:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11