| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2008-09-22, 09:58
STANLEY CUP FINAL - GAME 6 - Red Wings : Penguins
Autor Wiadomość
RadeKas 
:troll:


Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1738
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-06-05, 04:21   

Moja chciala nawet ogladac ze mna ;) , niestety egzamin ma rowniez jutro. Za rok bedziemy ogladac :D
 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2008-06-05, 04:24   

a moja spi i mowi, ze o ile jakis zespol nie ma juz 3 zwyciestw w PO to mecz nie jest wazny :) dzisiaj na szczescie byl wazny mecz ale i tak jestem dla niej fanatykiem :D
 
 
     
Karvin 
Red Wing

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Wiek: 46
Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 27
Skąd: Cracovia
Wysłany: 2008-06-05, 07:44   

No i ślicznie :)
Puchar wrócił do prawowitych rąk :)
 
     
jedmans 
RED WINGS


Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wiek: 35
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 937
Skąd: Oława
Wysłany: 2008-06-05, 09:21   

piękie, przepięknie , Ozzie bochaterem :)
_________________

 
 
     
reporter 


Wiek: 44
Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 141
Wysłany: 2008-06-05, 12:30   

Warto, naprawdę warto jest mieś nieprzespanych kilkanaście nocy, żeby móc zobaczyć obrazy po zdobyciu Pucharu. Wielka szkoda, że nie wygraliśmy w JLA, wtedy mielibyśmy wielką fetę i cała oprawa byłaby wspaniała. Nie buczenie kibiców jest dziś jednak najważniejsze. Najważniejsze jest to, że jesteśmy mistrzami!!!
 
     
marsjan 

Wiek: 36
Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 4
Skąd: Kielce/Warszawa
Wysłany: 2008-06-05, 12:50   

No, to dobra okazja zeby zostac kibicem Detroit Red Wings. :)

A tak powaznie to wielkie gratulacje dla druzyny i dla Was jeszcze wieksze za dzielny doping :) . Zazdroszcze radosci po tylu nieprzespanych nocach.

Co do fanow Pens to nie nazywajcie ich zalosnymi. Nasi buczeli w 2002 na wlasnego zawodnika (Robitaille) jak jezdzil z Pucharem. To dopiero bylo niesmaczne.

Przede wszystkim to milo znowu cos napisac na w gruncie rzeczy chyba tym samym forum :) . Mam nadzieje, ze nie jestem bandwagon fan i mnie nie wyrzucicie :D .
 
 
     
RadeKas 
:troll:


Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1738
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-06-05, 12:57   

Warto bylo zawalic egzamin, zeby poczuc taka radosc :D
 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2008-06-05, 14:35   

co sie dzieje, ze nawet marsjan powroci, syn marnotrawny :) Witamy, witamy!!

To, ze w JLA buczeli nie znaczy, ze w Mellonie nie a buce :) Tam tez po prostu byli buce. Ale i tak trzeba przyznac, ze duzo ludzi zostalo ogladac celebration i bili tez brawa. Wiadomo, ze czesc byla mocno przybita i tak reagowali a my wczoraj bylismy w innym stanie tez i wszystko, co Pens to be :P

Mam nadzieje, ze zostaniesz z nami troche dluzej dzieki Stanleyowi :)

A ze warto to wiadomo, wiadomo :) Dzisiaj przywdzialem jersey i tylko wypatrywalem kogos z emblematem Pens czy Red Wings tez... na prozno, niestety :)
 
 
     
RadeKas 
:troll:


Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1738
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-06-05, 14:47   

palo napisał/a:
Dzisiaj przywdzialem jersey i tylko wypatrywalem kogos z emblematem Pens czy Red Wings tez... na prozno, niestety :)


No szkoda ze mieszkamy w innych miastach, bo zrobilem dokladnie tak samo ;]
 
 
     
marsjan 

Wiek: 36
Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 4
Skąd: Kielce/Warszawa
Wysłany: 2008-06-05, 15:21   

Dzieki za powitanie :) . Fajnie byc znowu wsrod swoich.

Co do braw to mysle, ze to powinien byc standard. Fani Pens w koncu tez strasznie chcieli Pucharu i chociaz rozumiem, ze moga nie kochac Red Wings za pokonanie ich pupilkow to jednak jakis szacunek "urzedowi" Stanley Cup Champions nalezy okazac :) . No i byly brawa, beznamietne ale byly.

A zostane do nastepnych playoffow oczywiscie, no chyba ze wygramy znowu :D . Tylko musze sie podszkolic bo jestem tu teraz najglupszy z hokeja po takiej przerwie.

Zna ktos moze adres jakiegos torrenta z meczem albo czy jest inny dostep do niego?
_________________
Half the game is mental; the other half is being mental.
 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2008-06-05, 15:26   

jest funkcja 'szukaj' na forum :P
Kidding - http://www.nhltorrents.co.uk/ oto link. Trzeba sie zarejestrowac.
 
 
     
kacper1916 


Ulubiony Zawodnik: Dacjuk
Wiek: 37
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-05, 15:38   

Długo nic nie pisałem, bo jestem leń okropny, ale dzisiaj już muszę się gdzieś wykrzyczeć. Od wstawania w nocy od kilku tygodni mam już wory pod oczami, ale warto było. :)

Serce mi stanęło gdy w końcówce było 6 na 4 i zobaczyłem jeszcze Lilję bez kija. Przy wyniku 2:3 byłem bliski zawału. Już widziałem w wyobraźni powtórkę 5. meczu. Dawno nie czułem takiej ulgi jak po syrenie kończącej tej sezon.

Jak głupi szczerzyłem zęby do telewizora patrząc jak zawodnicy po kolei robili rundkę z Pucharem. Dla takich chwil warto żyć.

BRAWO SKRZYDŁA!
 
     
red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1998-1999
Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 788
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-06-05, 17:09   

No to mamy puchar:) ja równiez nie żałuję nie przespanych nocy(szczególnie dzisiejszej), choć w pracy bywało potem różnie :/ . Piękny mecz, piękne zwycięstwo, emocje do końca i potem radość i duma ze swojego zespołu. Nie uważacie, że RW są mistrzami w nerwowych końcówkach, ja po prostu w ostatniej sekundzie zamarłem.. :P

Byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym od pens, przede wszystkim w defensywie, do tego dodajmy Osgooda ( zamilknijcie wszystkie niedowiarki, pozdro dla Stronga ;) )i równą gre napastników i mamy CUP!

Dla mnie w tych PO 3 mecze pozostawiły największy ślad. Wiadomo dzisiejszy, w końcu dał nam Stana, potem game 5 z predators, ale najbardziej utkwił mi w pamięci mecz 6 z Dallas, dla mnie był to najlepszy mecz Skrzydełek w PO.

Troche szkoda że sezon juz dobiegł końca, a następne mecze dopiero na końcu września :( , oby udało się utrzymać zespół, to za rok będziemy w równie podniosłych nastrojach! pozdro dla wszystkich fanów RW!
_________________
LET'S GO RED WINGS
 
     
RadeKas 
:troll:


Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1738
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-06-05, 17:26   

A czemu mamy nie utrzymac? :) Zadnen z kluczowych graczy nie jest UFA, mamy tylko kilku RFA, ktorzy pewnie i tak chetnie zostana. I co najwazniejsze, BARDZO DUZO miejsca pod capem (ktory zreszta znowu urosnie :) ). Wedlug obliczen zza oceanu mozemy spokojnie dolozyc do tego skladu jednego z czolowych UFA. A mysle ze obroncy Pucharu Stanleya maja zawsze pewien atut w negocjacjach :)

Bedzie dobrze :D
 
 
     
Oti 
"14"


Ulubiony Zawodnik: Hank,Shanny
Wiek: 49
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 57
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2008-06-05, 18:09   

Może Marianek zawita do Hockeytown :mrgreen:
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12