| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2008-09-22, 10:58
STANLEY CUP FINAL - GAME 1 - Penguins : Red Wings
Autor Wiadomość
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2008-05-25, 17:07   

@Kwiat - Stuarta to sie czepiasz troche jednak :) w PK gral super - kojarzysz jak divem wybil krazek w trzeciej tercji? Fakt, dostal hita od Crosby'ego ale poza tym nie kojarze zadnego bledu w stylu podania krazka przeciwnikowi a la Lilja :) Nie mowie moze o niedokladnych wybiciach z tercji ale w sumie tez nie kojarze takich sytuacji.

Cala obrona zagrala dobrze, nawet w takich kotlach pod bramka, gdzie krazek lezal za polem bramkowym zawsze to oni pierwsi go wybijali a takich sytuacji bylo kilka.
 
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2008-05-25, 17:53   

Palo, pamiętam i chwała mu za to, bo to było ważne zagranie. O hicie Crosby'ego nie wspomnę, bo pretensji mieć o to nie można, ale wybijał krążek jak Cheli, może mu się raz czy dwa razy tak przydarzyło, a ja to widziałem akurat. Ogólnie jestem z człeka zadowolony, choć nie ustrzega sie on błędów takich, jakie Kronwallowi się w sumienie zdarzają.

Będzie ciekawy training camp ;)

p.S. Hunter, na tym forum nawet zdarza się, że niektórzy [tak Palosławie!] przekręcają nazwisko Fina. jednak najbardziej rypie w oczy Kronwall pisane przez 'v' na NHL.com...
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
Karvin 
Red Wing

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Wiek: 46
Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 27
Skąd: Cracovia
Wysłany: 2008-05-25, 18:18   

Red napisał/a:
Karvin napisał/a:
To ja :)

Zawsze Biało - Czerwony - Wings kibicuję od 1990 roku :)

A co do meczu dobry początek ważny pierwszy mecz wygrany wysoko - no ale w PO każdy mecz się zaczyna od 0:0 - bramka Samuelssona na 1:0 miodzio :)


Więc jak to się stało, że dopiero przy okazji finału dajesz o sobie znać?

Niemniej jednak witam i zapraszam do częstych dyskusji


Jakoś tak się złożyło że nie rejestrowałem sie tutaj - niemniej stronę czytam od jakiegoś czasu - a Wings zacząłem kibicować będąc w Stanach w latach 90/91 kiedy to mieszkałem w Grand Rapids - a jako że już wcześniej lubiłem Yzermana (wtedy z reprezentacji w Calgary) to wybór był prosty :) (wtedy też udało mi sie raz jeden odwiedzić Joe Louis na meczu z Kings - w których rzecz jasna grał sam Gretzky)
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2008-05-25, 22:25   

Taka historia i dopiero teraz piszesz :) Napisz cos wiecej w watku o przedstawianiu sie :) Ogolnie polecam to wszystkim stosunkowo nowym kolegom!

@ Kwiat - jesli o Fina chodzi to najlepszy jest Babcock, o ktorym juz pisalem, ze mowi fIlippula i nikt do niego pretensji nie ma :) a ja gorszy od Mike'a? :D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13