| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2008-09-22, 10:58
ROUND 3 - GAME 6 - Detroit Red Wings : Dallas Stars
Autor Wiadomość
Zion 
Administrator
RedWings.pl


Ulubiony Zawodnik: Cossa, Augustine
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 36
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 5095
Skąd: Łaziska Górne - 7250 km od LCA
Wysłany: 2008-05-19, 08:00   ROUND 3 - GAME 6 - Detroit Red Wings : Dallas Stars

ROUND 3 - GAME 6 - 19.05.2008 - Poniedziałek - 8:00 pm (2:00)

4DETROIT RED WINGS:DALLAS STARS1
Stan rywalizacji: 4:2 dla Red Wings

Dallas - American Airlines Center


:det: 11-4-0 :dal: 10-7-0


Mecze w sezonie zasadniczym:
:dal: : :det: - 1:4
:det: : :dal: - 3:0
:det: : :dal: - 0:1
:dal: : :det: - 3:5

Mecze w Play-Off:
:dal: : :det: - 1:4
:dal: : :det: - 1:2
:det: : :dal: - 5:2
:det: : :dal: - 1:3
:dal: : :det: - 2:1
:det: : :dal: - -:-
* :dal: : :det: - -:-


Punkty: :det: Henrik Zetterberg 19 :dal: Mike Ribeiro 16
Bramki: :det: Johan Franzen 12 :dal: Brenden Morrow 9
Asysty: :det: Niklas Kronwall 12 :dal: Mike Ribeiro 13
Kary: :det: Tomas Holmstrom 20 :dal: Steve Ott 22
Plus/Minus: :det: Henrik Zetterberg 14 :dal: Mattias Norstrom 5


:det:
Tomas Kopecky
Johan Franzen

:dal:
Stu Barnes
Philippe Boucher
Jere Lehtinen
Mark Fistric


:det:
30 - Chris Osgood

9 - 2 - 0 - .927 - 1.65 - 1

:dal:
35 - Marty Turco

10 - 7 - 0 - .925 - 1.97 - 1


W - P - R - SV% - GAA - SO
prawdopodobni bramkarze na mecz



:det:
DATSYUK - ZETTERBERG - HOLMSTROM
CLEARY - FILPPULA - SAMUELSSON
DRAKE - DRAPER - MALTBY
HUDLER - HELM - McCARTY

LIDSTROM - RAFALSKI
KRONWALL - STUART
CHELIOS - LEBDA


:dal:
MORROW - RIBEIRO - MIETTINEN
MODANO - RICHARDS - HAGMAN
ERIKSSON - PETERSEN - LUNDQVIST
WINCHESTER - OTT - BARCH

ZUBOV - GROSSMAN
ROBIDAS - NORSTROM
NISKANEN - DALEY


prawdopodobne linie na mecz


TV:
PL: -
USA: CBC (HD), VERSUS (HD), RDS (HD)

NET:
NHL.tv, SopCast

Radio:
:det: WXYT (1270 AM)
:dal: WBAP (820AM)
NHL Radio

Internet:
http://live.detroitredwings.pl


Skrót:
Link
Raport:
Link
Zdjęcia:
Link

_________________

Ostatnio zmieniony przez Zion 2008-05-20, 04:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Red
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-19, 19:50   

Coś czuje, że Babcock puści dziś wodzę fantazji, aby nieco zaskoczyć :dal:

Oto zestawienia poszczególnych formacji na jakie się natknąłem. Od razy mówię będzie ciekawie, wiec może rozgryziemy to wspólnie?

Helm/Dacjuk/Cleary

Tu postawiono na szybkość i opanowanie krążka. Może zaskakiwać awans Cleary, lecz przecież wiemy, że umie on wykorzystywać swoje szanse. To ważne, gdyż będziemy potrzebować ich cała masę. Nie ma się co łudzić, że nagle wróci Franzen, bo tak zwyczajnie nie będzie. Cleary dostałby ogromne pole do popisu i musi z niego skorzystać...

Hudler/Zetterberg/Filppula

Warto nagrodzić Hudlera ponieważ zasłużył i może wnieść to 'cos' do tej nieszczęsnej 2 linii. Brak Homera! Cóż potrzebujemy go, ale patrząć na to co się dzieje ostatnio jest więcej szkody niż pożytku. Chodzi o głupio łapane kary i brak skuteczności. Więcej pudeł niż Samuelssono którym jeszcze parę słów na końcu...

Drake/Draper/Maltby

Wszystko zostaje bez zmian. W sobotę radzili sobie całkiem dobrze, choć Maltby i Drake mieli swoje okazje by wyrównać (na 2-2). Najważniejsze, iż próbowali, a najlepiej z tej trójki prezentował się Draper. Morrow wie o co chodzi ;)

Abdelkader/Draper-Datsyuk-Zetterberg/Homer

Daleko posunięta rotacja centrów przy każdej okazji (icing, przerwy w grze, reklamy TV itd.). Zależnie od tego kto jest w przysłowiowym gazie. jak widzimy zabrakło miejsca dla McCarty'ego, lecz to nie powinno dziwić. Nic mu nie będzie :P Homer w 4 linii tak to nie iluzja. Obcięty ice-time w even strength, ale już w PP dumny powrót przed bramkę. Abdelkader wniesie młodzieńczy powiew, nowy pokład energii. Czy znajdzie dogodną sytuację do strzału? Miejmy nadzieję, a to i tak wydaje się logiczna alternatywa dla numeru 37...

Podsumowując na ławie siada Samuelsson i choć facet stara sie jak może w forecheckingu to wydaje się, że powrócił stary poczciwy, drewniany Samii, na co nie można sobie już pozwolić. Kompletny brak zagrożenia z jego strony w pobliżu bramki Turco...

Niech Babcock poskłada to na nowo, mam do niego zaufanie, więc co sie nie stanie o zwyczajnie nie pozwoli tej ekipie na porażkę...
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2008-05-19, 20:41   

Szczerze, to dla mnie chyba Samuelsson prezentuje sie lepiej, aniżeli Cleary. Abderkader też nie jest mi za bardzo znany, coś tam pograł w końcówce sezonu regularnego, ale nie jestem przekonany do takiej zmiany, radykalnej jakby nie patrzeć. Dużo bardziej interesuje mnie rotacja w szeregach defensywnych, bo tam mamy również problem z Cheliosem. On nam przynosi więcej strat niż pożytku...
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
Hunter 

Ulubiony Zawodnik: Nicklas Lidstrom
Za Red Wings od sezonu: 2001-2002
Wiek: 30
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 124
Wysłany: 2008-05-19, 20:45   

Hmm, jeśli tak będą wyglądały nasze linie to będzie naprawdę bardzo ciekawie. Miejmy nadzieję, że taka zmiana będzie kluczem do sukcesu. Mnie dziwi trochę linia Helm/Dacjuk/Cleary, bo nie jestem zwolennikiem rozdzielania Zetty i Dacjuka, ale zobaczymy.
Ciekawsze, przynajmniej dla mnie, byłyby ewentualne zmiany w obronie. wiadomo coś o tym? Cheli wypada czy nie, a jeśli tak to kto za niego? Chciałbym zobaczyć Meecha w tych PO (powiew świeżości przydałby się naszej defensywie), ale to chyba trochę nierealne?
Miejmy nadzeję, że dziś w nocy ta seria juz się skończy. Let's Go Wings!
 
     
Red
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-19, 21:06   

Panowie spokojnie to było całkiem luźne zestawienie, natomiast tutaj można przeczytać kilka zdań odnośnie realnych zmian...
 
     
RadeKas 
:troll:


Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1738
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-05-19, 23:03   

No to luzne zestawienie na pierwszy rzut oka jest cos nie teges, bo ma 11 napastnikow ;)
 
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2008-05-19, 23:44   

Mnie tam najbardziej razi ten Lilja w 3 parze :> Wolałbym zamiast niego zobaczyć kogoś z dwójki Quincey lub Ericsson. Nie mam do Andreasa najmniejszego zaufania.

Hunter napisał/a:
Chciałbym zobaczyć Meecha w tych PO (powiew świeżości przydałby się naszej defensywie), ale to chyba trochę nierealne?

Tym bardziej, że Meech jest obrońcą od zadań ofensywnych, więc jako zastępstwo za Cheliego by się trochę nie nadawał ;)
_________________

 
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2008-05-20, 14:35   

Pomieszał tymi liniami?
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2008-05-20, 15:26   

nie pomieszal :) i McCarty gral nawet... i zlapal kilka kar, wiec po staremu.

Wings grali jak caly czas graja tylko Stars tym razem scienili moim zdaniem. Nie byli konsekwentni, nie kryli wysarczajaco wysoko, slaby forechecking, za glebokie cofanie itp. Wszystko oznaka braku sil i zmeczenia. Jak sie traci bramki strzelone zebami to wiadomo, ze cos jest nie tak :)

http://www.timeonice.com/...30326&submit=Go - stronka z shift chartami bo na nhl.com juz nie ma.
 
 
     
reporter 


Wiek: 45
Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 141
Wysłany: 2008-05-20, 15:45   

Ja również odniosłem wrażenie, że w 6 meczu z Dallas było coś nie tak. Od początku grali bez wiary w zwycięstwo. Myślałem, że rzucą się na nas, a tu nic. No i jeszcze jakoś tak cicho w hali było i bez dopingu większego.

Nasze zwycięstwo w pełni zasłużone. Bardzo się cieszę z awansu do finału. W poprzednich sezonach, na początku każdych PO widziałem nas w finale i kończyło się ogromnym rozczarowaniem.

Od Pingwinów według mnie mamy więcej atutów. Tylko oni mają bardzo młodych ruchliwych i szybkich napastników, więc nie widzę w naszej obronie ani Cheliosa ani Lilji, a z przodu McCartyego.
 
     
jedmans 
RED WINGS


Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wiek: 35
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 937
Skąd: Oława
Wysłany: 2008-05-20, 16:44   

trzeba po prostu powiedieć że :dal: dało dupy, tak samo jak :co: w ostatnim meczu
to nasi zaatakowali od samego początku co przyniosło od raz rezultaty
bramka Zetty to normalnie miodzio a zwłascza jego speed do tego kążka- wyglądał jakby
niosły go skzydła :)

teraz naszych czeka potyczka z :pit: (ja jestem ciekaw jak będzie Palo typowałł-wszysccy pamiętają chyba zeszłoroczną prowokcaję :P )
myśle że z :pit: poradzimy sobie bez większych problemów :P -podobno mięso z pingwina smakuje nieźle

a i jak wglądają statsy ogólne w PO- miodzio :)
_________________

 
 
     
Leszek 


Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 819
Skąd: Poznań/Częstochowa
Wysłany: 2008-05-20, 19:31   

jedmans napisał/a:
(ja jestem ciekaw jak będzie Palo typowałł-wszysccy pamiętają chyba zeszłoroczną prowokcaję :P )


Yyy... Nie :P

A tak czytając pierwsze posty to się zacząłem zastanawiać, czy czasem na forum Stars nie trafiłem. Same narzekania, jak to oni słabo zagrali... Co za różnica? Grunt, że są finały :D
 
 
     
Zion 
Administrator
RedWings.pl


Ulubiony Zawodnik: Cossa, Augustine
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 36
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 5095
Skąd: Łaziska Górne - 7250 km od LCA
Wysłany: 2008-05-20, 20:29   

Leszek napisał/a:
jedmans napisał/a:
(ja jestem ciekaw jak będzie Palo typowałł-wszysccy pamiętają chyba zeszłoroczną prowokcaję :P )


Yyy... Nie :P


link do prowokacji - http://www.forum.detroitr...c.php?p=448#448 :P ;)
_________________

 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2008-05-20, 21:25   

ja juz zapomnialem w sumie :) ale nie bojcie sie, prowokacja nie poskutkowala :D ciesze sie z takiego finalu, ze sie pooglada Pingwinki ale nic poza tym :D
 
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2008-05-20, 21:30   

Zion napisał/a:
Leszek napisał/a:
jedmans napisał/a:
(ja jestem ciekaw jak będzie Palo typowałł-wszysccy pamiętają chyba zeszłoroczną prowokcaję :P )


Yyy... Nie :P


link do prowokacji - http://www.forum.detroitr...c.php?p=448#448 :P ;)


Palo jakoś zbyt mocno się nie zapierał :P Zupełnie jakby faktycznie miał coś na sumieniu :P A tak nawiązując do tej rozmowy o tych no... kijach z tego tematu to nie wiem czy zauważyliście ale Drake korzysta teraz z kija Zetty ;) :P

EDIT:
No ale dzisiaj Palo wszystko wyjaśnił ;)
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13