| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Sezon 2016/17 czyli pożegnanie z Joe i dalsze zmiany
Autor Wiadomość
bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wiek: 39
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2245
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-04-12, 00:09   

Aktywny Holland oznacza kolejnego weterana. :/

Niestety obecnie Skrzydła pod egidą Hollanda przypominają PZPN za rządów Grzesia Laty, czyli skostniały beton wierzący w cuda na kiju. Aż się prosi o gruntowne zmiany, które dadzą lepsze perspektywy na przyszłość, ale ciężko mi w to uwierzyć dopóki Holland ma lejce w rękach. Wielka szkoda tego, że tracimy niepotrzebnie czas i za chwilę minie 10 lat od Stana a my jesteśmy z kolejnymi latami coraz słabsi. W takim tempie to przyjdzie nam czekać kolejne 10 lat na zdobycie Pucharu.

Najbardziej szkoda mi Zetterberga, który zagrał kapitalny sezon i gdybyśmy mieli przyzwoity PP to mógł uzbierać nawet z 80 pkt, ale niestety PP mieliśmy, kiepski a poza tym przyszło mu grać z pachołkami i bez trenera co w konsekwencji oznacza, ze cały jego wysiłek poszedł na marne.

Trzymam mocno kciuki byśmy w nowym sezonie zgarnęli "1" w drafcie. Niestety człowiek dożył takich czasów, że na nic lepszego liczyć nie może....
 
     
Leszek 


Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 819
Skąd: Poznań/Częstochowa
Wysłany: 2017-04-12, 04:17   

Noodles napisał/a:
Jesli ktos mial jeszcze jakies watpliwosci czy wrecz nadzieje...

Cytat:
Chris Ilitch says he has 100 percent confidence in Ken Holland. #RedWings
...
Chris Ilitch said Ken Holland is their GM now and into the future. #RedWings
...
Chris Ilitch said he likes Jeff Blashill but coach's status to be determined by Holland. Holland expected to retain Blashill. #RedWings


Oj coś czuję, że KH dostanie taki sam zły kontrakt, jaki sam zwykł rozdawać na lewo i prawo :D
 
 
     
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Lucas Raymond
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 40
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3666
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2017-04-13, 14:44   

Nie powiedziałbym, że zostanie w ciemno przedłużony. Jestem świeżo po odgrzaniu konferencji prasowej, która zamykała sezon. Blash i Holland mówili dokładnie to czego można się było spodziewać. Emocje były widoczne, ale bez przesady. Napiszmy to jasno. Jeff może skończyć jak Desjardins w :van: , ale dopiero po kolejnym kiepskim sezonie. Takie są realia w Detroit.

Kilka osób pisało, że nic się nie zmieni i pewnie mają rację.

Jeszcze odnośnie ceremonii, która zamykała erę w JLA. Dziś słuchałem audycji radiowej (nagranej wczoraj), gdzie Holland elegancko się wykręcił. Nie pojawił się ponieważ zabrakło Develano. Pokrętne i dość słabe tłumaczenie, jak dla mnie.
 
     
Roggi 


Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wiek: 42
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 1696
Skąd: płn-wsch skrzydło...
Wysłany: 2017-04-13, 18:01   

Lombardi wpadł w tą samą pułapkę lojalności co Holland, ale z tym wyjątkiem, że stało się to dużo szybciej i przy lepszych elementach układanki niż w :det: .
 
     
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Lucas Raymond
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 40
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3666
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2017-05-22, 21:43   

Może to tylko sentyment, ale postanowiłem, że warto wrzucić tutaj pewne podsumowanie. Połącznie kompilacji ze statystykami, czy też najważniejszymi informacjami. Autor jak zwykle dołożył starań.



Pora na dobre zakończyć ten rozdział i rozpocząć następny.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12