| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
II Oficjalny zlot kibiców Red Wings i Maple Leafs! :)
Autor Wiadomość
Strong 
Go Leafs Go..


Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Wiek: 36
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-11-05, 23:48   II Oficjalny zlot kibiców Red Wings i Maple Leafs! :)

Pomysł rodził się w głowie sporo czasu temu, a teraz kiedy przytrafia się okazja nie pozostaje nic innego jak wcielić to w życie :)

W sobotę, 13 grudnia 2014 roku w Air Canada Centre, zostanie rozegrany mecz pomiędzy Toronto Maple Leafs a Detroit Red Wings. Chciałbym żeby to było spotkanie wyjątkowe i bynajmniej nie chodzi mi tylko o bardzo możliwe zwycięstwo Leafs ;) , ale o coś innego... kto tylko jest w stanie niech pojawi się wtedy w Krakowie i wspólnie zasiądziemy przed dużym ekranem do hokejowej wieczerzy :)

A zatem:
II OFICJALNY ZLOT KIBICÓW DETROIT i TORONTO:
Kiedy: 13 grudnia 2014, wstępnie początek 19:00, wstępnie koniec ok. 4:00
Oczywiście kto tylko może zapraszam jak najwcześniej do Krakowa, będzie możliwość obejrzenia meczu Boston-Ottawa (początek godz. 19:00) lub Philadelphia-Carolina w zależności jak zdecydujemy. Gwóźdź programu to oczywiście mecz Red Wings z Leafs o godz 1:00 naszego czasu.
Gdzie: Kraków, Restauracja The Dorsz, ul św. Anny 4
Jest to restauracja w której obecnie pracuje, znajdująca się dosłownie 100 m od płyty głównej Rynku w Krakowie. Dojazd rewelacyjny, 15 min na nogach z Dworca Głównego, każdy trafi bez kłopotu. Do dyspozycji będziemy mieć całą piwnicę z dużym barem, a jest ona naprawdę obszerna. Mecz/-e będą puszczane na dużym wyświetlaczu. Zdjęcia dolnej sali można zobaczyć w galerii zdjęć restauracji --> https://www.facebook.com/...s/photos_stream
Dla żarłoków będzie możliwość zamówienia jedzenia z menu restauracyjnego (do 22:00), po 22:00 głodny również nie zostanie nikt bo cały czas będzie hulała maszyna u góry, więc jeśli ktoś preferuje fish and chips, kurczaczka, kotlety rybne, kalmary, krewetki, whatever będzie miał możliwość zamówienia dania.
Nocleg: Będziemy ustalać w zależności ile osób się zgłosi. Tych którym będzie pasował szybki powrót oczywiście nie będziemy zatrzymywać na siłę (:P), ale jeśli ktoś będzie chciał w spokoju się przespać na pewno będzie taka opcja w dogodnej (obiecuje) cenie. Jeśli nie będzie to pobliski hostel (będę rozmawiał z właścicielem, którego znam) to rozglądnę się za innymi opcjami tak by nikt nie nocował na dworcu w Krakowie ;) Zrobię też co tylko w mojej mocy aby ew. rozlokować część z Was w moim mieszkaniu (jeśli ktoś będzie miał problem z kwestią $$$).
Tak więc jedyne co musicie mieć ze sobą to troszkę pieniążków (dojazd, ew. nocleg+ jedno piwo ;) ) i bluzy żebyśmy zrobili konkretny mind-fuck ludziom na rynku ;)
Są to informacje wstępne, jeśli macie jakiekolwiek pytania walcie śmiało tutaj, przez pm-a czy też na fb-ooku.

Bardzo prosiłbym o ostateczne deklaracje na temat przyjazdu do 1 grudnia, kiedy fajnie byłoby mieć spokojną głowę i wiedzieć ilu nas będzie po obu stronach. Ja już uruchomiłem pierwsze sms-y i mam pierwsze deklaracje od Liści. To co, kogo będzie więcej? Czerwonych czy Niebieskich? :)

Pzdr. Strong
 
 
     
Breverin Lux 

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2011/2012
Wiek: 30
Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 194
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-11-06, 00:09   

WOW! To dla mnie najlepsza wiadomość od kilku dni, zwłaszcza, że w niedzielę skręciłem sobie kostkę jeżdżąc na łyżwach na Cracovii i ciężko mi się żyje od tego czasu :) .

Oczywiście zgłaszam się do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, nawiasem mówiąc 14 grudnia będą moje urodziny, lepszej daty nie mógłbym sobie wyobrazić.

Ze swojej strony jestem w stanie zaoferować darmowy nocleg w mieszkaniu (powiedzmy, że kilka osób na podłodze się zmieści) i pewnie jakąś herbatę. Do św. Anny mam kilka minut pieszo, więc nie byłoby żadnych problemów z dojazdem w nocy.

I na koniec trochę prywaty :) . Otóż jakiś czas temu znalazłem w pewnym sklepie oryginalną bluzę :chi: i mam takie pytanie: czy znacie może kogoś, kto chciałby wymienić się za podobną bluzę Skrzydlatych? Wszelkie dowody, że ja mam (zdjęcia, itp.) ewentualnie na PM. Wiem, że tutaj może być ciężko, ale od czegoś trzeba zacząć. Może akurat znajdzie się jakiś zagubiony kibic Jastrząbków, który ma na stanie niepotrzebną mu rzecz ze Skrzydłem na klacie...
 
     
Strong 
Go Leafs Go..


Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Wiek: 36
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-11-06, 00:17   

Breverin Lux napisał/a:

WOW! To dla mnie najlepsza wiadomość od kilku dni, zwłaszcza, że w niedzielę skręciłem sobie kostkę jeżdżąc na łyżwach na Cracovii i ciężko mi się żyje od tego czasu :) .

Cholera jak lubię Cracovię tak to lodowisko coś w sobie ma. Kiedyś naderwałem tam więzadła boczne w prawym kolanie :)

Breverin Lux napisał/a:

Ze swojej strony jestem w stanie zaoferować darmowy nocleg w mieszkaniu (powiedzmy, że kilka osób na podłodze się zmieści) i pewnie jakąś herbatę. Do św. Anny mam kilka minut pieszo, więc nie byłoby żadnych problemów z dojazdem w nocy.

Really, really like it :) to mocno zwiększa możliwości tych, którym nie pasuje zapłata za nocleg.
 
 
     
Zion 
Administrator
RedWings.pl


Ulubiony Zawodnik: Cossa, Augustine
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 36
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 5084
Skąd: Łaziska Górne - 7250 km od LCA
Wysłany: 2014-11-06, 04:23   Re: Zlot kibiców Red Wings i Maple Leafs! :)

Strong napisał/a:
I OFICJALNY ZLOT KIBICÓW DETROIT i TORONTO


Chyba "II" - nie pamietasz tego u Bajusa 8 lat temu? ;)

Pomysł super! Jeśli nic nie wysokoczy to czywiscie potwierdzam swoją obecność.
_________________

 
 
     
Strong 
Go Leafs Go..


Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Wiek: 36
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-11-06, 09:49   Re: Zlot kibiców Red Wings i Maple Leafs! :)

Zion napisał/a:
Strong napisał/a:
I OFICJALNY ZLOT KIBICÓW DETROIT i TORONTO

Chyba "II" - nie pamietasz tego u Bajusa 8 lat temu? ;)
Pomysł super! Jeśli nic nie wysokoczy to czywiscie potwierdzam swoją obecność.

Heh racja, można w sumie śmiało powiedzieć że drugi, choć nie ukrywam że liczę na to że ten zjazd będzie miał bardziej globalny zasięg, czyli zamiast kilku osób już co najmniej kilkanaście ;P
 
 
     
keck 
Łódź 26ers Player

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Za Red Wings od sezonu: 1000
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 211
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-11-06, 12:04   

niesamowite że pamiętałem hasło na forum;).
potwierdzam obecność.

uwaga ws. noclegu - jeśli skończymy nad ranem fajnie byłoby w razie zakwaterowania w hotelu, żeby nas nie wyganiali o 12tej z końcem doby hotelowej:).
 
     
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Lucas Raymond
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 39
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3610
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2014-11-06, 22:51   

Z mojej strony wygląda to tak. Mam już rozpoznany dojazd i nocleg.

Zion nie będziesz sam. ;)

Tylko pytanie do Dominika, czy topór wojenny zakopany? I co w przypadku, gdy zostanę do poniedziałku. Po kurtuazji w miejscu pracy będę miał w Krakowie jeszcze czego szukać? :P
 
     
Strong 
Go Leafs Go..


Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Wiek: 36
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-11-07, 00:02   

Tomasz napisał/a:

Tylko pytanie do Dominika, czy topór wojenny zakopany? I co w przypadku, gdy zostanę do poniedziałku. Po kurtuazji w miejscu pracy będę miał w Krakowie jeszcze czego szukać? :P

Jaki topór? Jakiś mały toporek oczywiście zakopujemy i widzimy się w Krakowie :)

p.s. Keck, jasne że wziąłem to pod uwagę, zrobię tak żeby było ok :)
 
 
     
Bobinsky 


Ulubiony Zawodnik: Nicklas Lidström
Za Red Wings od sezonu: 1997
Wiek: 41
Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 184
Skąd: Warszawa/Suwałki
Wysłany: 2014-11-07, 14:01   

czyżby w końcu ziścił się pomysł zebrania w jednym miejscu znaczącego odsetka fanów NHL w Polsce? ;)

Proza życia w znaczym stopniu utrudnia mi czynne uczestniczenie w życiu forum, postaram się jednak ogarnąć na 13 grudnia i zawitać do Krakowa, by cieszyć się z wygranej w wiekszym gronie :det: ;)
 
 
     
Tanik 


Ulubiony Zawodnik: Tyler Bertuzzi / Darren McCarty
Za Red Wings od sezonu: 97-98
Wiek: 39
Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 1222
Skąd: Thorn
Wysłany: 2014-11-07, 15:42   

Damn it! Podoba mi się ta inicjatywa. Postaram się zorganizować czas na ten weekend, bo okazja jest wyśmienita. Tylko się zastanawiam czy samochodem czy pociągiem będzie wygodniej jechać...
_________________
Zetterberg, on the scrappiness of Tyler Bertuzzi:
"Yeah, awesome. I think he’s been one of our best players since he got the opportunity to play a little bit more and he will have a long future here."
 
 
     
Breverin Lux 

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2011/2012
Wiek: 30
Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 194
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-11-07, 17:31   

Cytat:
Tylko się zastanawiam czy samochodem czy pociągiem będzie wygodniej jechać...


Zdecydowanie pociągiem nie będzie wygodniej jechać :)
 
     
bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wiek: 38
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2245
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-11-07, 19:25   

Inicjatywa jest kapitalna i oczywiście zgłaszam się ! Będę na pewno i szczerze mówiąc już się nie mogę doczekać tego dnia. ;)
 
     
Tanik 


Ulubiony Zawodnik: Tyler Bertuzzi / Darren McCarty
Za Red Wings od sezonu: 97-98
Wiek: 39
Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 1222
Skąd: Thorn
Wysłany: 2014-11-07, 19:36   

Breverin Lux napisał/a:
Cytat:
Tylko się zastanawiam czy samochodem czy pociągiem będzie wygodniej jechać...


Zdecydowanie pociągiem nie będzie wygodniej jechać :)


Wiesz... wygoda jest pojecie względnym. I tak, czasem jest wygodniej mieć 'wywalone' na całą resztę i się zdrzemnąć w pociągu, niż półprzytomnym się wozić samochodem.

Chyba jednak jestem zdecydowany na jazdę wozem, bo patrząc po komunikacji pkp, to albo bym jechał 8-9 godzin i może jeszcze bym się spóźnił (PKP- Poczekaj Kiedyś Przyjadę), albo musiałbym jechać o 'chorych' godzinach...
Tylko w sytuacji, gdzie mecz kończy się w okolicach 4-5 nad ranem, to wynajmowanie sobie pokoju w hotelu ma mały sens w odniesieniu do doby hotelowej, kończącej się w trakcie fazy REM :)
_________________
Zetterberg, on the scrappiness of Tyler Bertuzzi:
"Yeah, awesome. I think he’s been one of our best players since he got the opportunity to play a little bit more and he will have a long future here."
 
 
     
bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wiek: 38
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2245
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-11-07, 21:10   

Jest jeszcze opcja jazdy Polskim Busem wygodniejsza niż pociąg i trochę krótsza. Ja sam rozważam taką możliwość jednak jest jeden feler w takim rozrachunku czeka mnie przesiadka w Wrocławiu..... Więc będę się skłaniał chyba bardziej do PKP...
 
     
Jan 


Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 1997
Wiek: 47
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 988
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-11-08, 00:13   

Pomysł zacny i nie wyobrażam sobie nie być w Krakowie 13 grudnia .
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11