| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2013-06-26, 07:39
ROUND 1 - GAME 1 - Detroit Red Wings : Anaheim Ducks
Autor Wiadomość
Zion 
Administrator
RedWings.pl


Ulubiony Zawodnik: Cossa, Augustine
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 36
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 5084
Skąd: Łaziska Górne - 7250 km od LCA
Wysłany: 2013-04-29, 16:50   ROUND 1 - GAME 1 - Detroit Red Wings : Anaheim Ducks

ROUND 1 - GAME 1 - 30.04.2013 - Wtorek - 10:30 pm (4:30)

1DETROIT RED WINGS : ANAHEIM DUCKS3
Stan rywalizacji: 1:0 dla Ducks

Anaheim - Honda Center


:det: 0-0-0 :ana: 0-0-0


Mecze w sezonie zasadniczym:
:ana: : :det: - 5:2
:det: : :ana: - 5:1
:det: : :ana: - 2:1

Mecze w Play-Off:
:det: : :ana: - -:-
:det: : :ana: - -:-
:ana: : :det: - -:-
:ana: : :det: - -:-
* :det: : :ana: - -:-
* :ana: : :det: - -:-
* :det: : :ana: - -:-


Punkty: :det: - 0 :ana: - 0
Bramki: :det: - 0 :ana: - 0
Asysty: :det: - 0 :ana: - 0
Kary: :det: - 0 :ana: - 0
Plus/Minus: :det: - 0 :ana: - 0


:det:
Darren Helm
Todd Bertuzzi
Drew Miller

:ana:
-


:det:
35 - Jimmy Howard

0 - 0 - 0 - .000 - 0.00 - 0

:ana:
30 - Viktor Fasth

0 - 0 - 0 - .000 - 0.00 - 0


W - P - R - SV% - GAA - SO
prawdopodobni bramkarze na mecz



:det:
-

:ana:
-


prawdopodobne linie na mecz


TV:
PL: -
USA: TSN (HD), NBC (HD)

NET:
NHL GameCenter Live

Radio:
:det: WXYT (1270 AM)
:ana: KPLS (830 AM)
Red Wings Radio

Internet:
http://live.detroitredwings.pl


Skrót:
Link
Raport:
Link
Zdjęcia:
Link

_________________

 
 
     
Noodles 


Ulubiony Zawodnik: Pavel Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2003/04
Wiek: 40
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 1645
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-04-29, 17:52   

Mam dobre przeczucia odnosnie rywalizacji z Ducks. W Anaheim w RS wygralismy oba mecze chcoc wielu skazywalo nas w nich na porazke. Teraz teoretycznie tez nie jestesmy faworytem w tej serii ale chyba te Kaczki nam leza. Poza tym jakos tak lepiej zakonczylismy RS 4 zwyciestwami z rzedu, do konca gralismy na maxa walczac o PO podczas gdy nasi rywale juz wczesniej odpuscili majac awans i tak naprawde przez ostatnie mecze nie grajac o nic bo 2.miejsce w Konferencji mieli pewne. W zwiazku z tym to bardziej my jestesmy w rytmie meczowym, w ktorym trzeba grac na maxa. Moze oni bede ciut swiezsi ale mam wrazenie, ze ich forma lekko spadla w porownaniu z tym co grali wczesniej.

Kluczem jest wygranie przynajmniej jednego z tych dwoch pierwszych meczow. Licze na to, ze juz we wtorek wysuniemy sie na prowadzenie w rywalizacji z Ducks a w najgorszym wypadku po czwartkowym G2 bedzie 1-1.
Wazny jest start bo jesli zaliczymy 0-2 w Kalifornii to sie juz raczej nie pozbieramy.
 
     
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Lucas Raymond
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 39
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3610
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2013-04-29, 19:02   

To może nie będę się rozpisywał, a coś podrzucę. Tutaj macie fajną, rzeczową analizę. --> KLIK. Uwaga dużo liczb, więc Roggi nie przegrzej głowy. ;)
 
     
redwingsfan 
maciej

Ulubiony Zawodnik: Z
Za Red Wings od sezonu: 1997/98
Wiek: 43
Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 224
Skąd: Thorn
Wysłany: 2013-04-30, 06:47   

Cytat:
Western Conference quarterfinals: No. 7 Detroit vs. No. 2 Anaheim

Game 1: Tuesday, Red Wings at Ducks, 10:30 p.m. on FOX Sports Detroit and FSD PLUS.
Game 2: Thursday, Red Wings at Ducks, 10 p.m. on FOX Sports Detroit.
Game 3: Saturday, Ducks at Red Wings, 7:30 p.m. on FOX Sports Detroit.
Game 4: May 6, Ducks at Red Wings, 8 p.m. on FOX Sports Detroit.
*Game 5: May 8, Red Wings at Ducks, 10 p.m. on FOX Sports Detroit and FSD PLUS.
*Game 6: May 10, Ducks at Red Wings, TBD on FOX Sports Detroit.
*Game 7: May 12, Red Wings at Ducks, TBD on FOX Sports Detroit.

(* if necessary)
Coverage includes Red Wings Live, 30 minutes prior to and immediately following all FOX Sports Detroit telecasts. Red Wings Live postgame shows on Saturday and May 6 will run for an hour.


"Ken Daniels & Mickey Redmond with you" .....i to rozumiem.....pięknie po prostu
:) :D

już dzisiaj mecz
http://www.foxsportsdetro...=sharepermalink

LET`S GO RED WINGS !!! :)
_________________
Let`s Go :det: !!!!
 
     
rethon 
Skazany na sukces

Za Red Wings od sezonu: 1999/2000
Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 164
Wysłany: 2013-04-30, 11:31   

Tak na śniadanko chyba najpiękniejszy montage jaki miałem okazję zobaczyć To już dziś...
_________________
Winning isn't everything, it's the only thing
 
     
Roggi 


Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wiek: 42
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 1692
Skąd: płn-wsch skrzydło...
Wysłany: 2013-05-01, 06:52   

Naprawdę nie rozumiem dlaczego po niezłej pierwszej tercji gdzie teoretycznie można było spodziewać się największych kłopotów na kolejne odsłony wyjechaliśmy totalnie wystraszeni i zagubieni.
Ciężko usadowić się w tercji obronnej rywala jeżeli w zasadzie 1 napastnik ma size & speed.
Ciężko przekroczyć neutralną skoro brakuje ofensywnych obrońców, którzy potrafią przejechać przez nią z krążkiem bądź uruchomić napastnika dokładnym podaniem.

Zbyt wielu naszych graczy ponownie na lodzie zwyczajnie nie ma gdy przychodzą PO żeby myśleć o zwycięstwie.

Brawo dla Howarda, wybronił dziś chłop wszystko co mógł.
 
     
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Lucas Raymond
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 39
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3610
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2013-05-01, 16:27   

Ściemniać nie będę. Nie dałem rady wytrzymać do początku spotkania. Sądziłem, że jak się ogarnę dzisiaj. To oglądnę go na spokojnie. Teraz już wiem, że zwyczajnie nie chcę.

Przeszytałem co miał do powiedzenia Malik. Zajrzałem także tutaj. Aż wreszcie przeszedłem do twardej analizy.

I brak mi słów. Niestety Skrzydła powróciły do miernego poziomu ze sporej części sezonu regularnego. A nie chcę wskazywać palcem, kto najbardziej spóścił z tonu. Roggi we wpisie wyżej ma sporo racji. Psychologia odgrywa podstawową rolę. Podopieczni Babcocka MUSZĄ się pozbierać. Oczekujcie zmian w składzie.

Notabene Perry to prawdziwa szmata...



Całe szczęście, że Howard nie skończył tak jak Malarchuk.
 
     
bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wiek: 38
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2245
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-05-01, 21:34   

Jak tak patrzyłem na ten mecz z Ducks to nie mogłem się oprzeć wrażeniu że Skrzydła nie mają za bardzo pomysłu jak się dobrać do Kaczek. Niby coś tam się Skrzydła starały zrobić , ale wyglądało to na takie granie bez wiary na zasadzie " a może się uda" Ciężko jest tak wygrać w PO z kimkolwiek. W sumie szkoda ciężkiej pracy Howarda , który był wczoraj naprawdę świetny. Przy tak dużej liczbie błędów w defensywie , to cud że skończyło się na 1-3 bo mogło być dużo gorzej.

Faktycznie pierwsza tercja nie była zła w wykonaniu Skrzydeł i nie wiem czy pozniej przyszło odprężenie czy co.. a może BB zaczął klnąć i Ducks się wspięli na swoje wyżyny , ale im dłużej trwał mecz , tym bardziej uchodziło powietrze ze Skrzydeł. Dość przeciętnie grały nasze największe gwiazdy niestety... Dats z Zettą jakoś specjalnie nie olśnili a Franzen z Flipem bardziej się snuli po lodzie , niż stwarzali jakieś zagrożenie..

Trzeba też popracować nad special teams , bo w PO nie wolno tracić tak łatwo bramki jak przy pierwszej bramce Kaczek.

Nie wiem czy widzieliście , ale Getzlaf mimo prowadzenia cały się gotował... Niech Babs szepnie słówko Tootoo , by w game 2 walnął hitem gościa , to może pomóc w wyprowadzeniu go z równowagi...

O Perrym nie chcę mi się gadać.. kretyn jak nie wiem...
 
     
Roggi 


Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wiek: 42
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 1692
Skąd: płn-wsch skrzydło...
Wysłany: 2013-05-02, 02:17   

Kaczki zagrały w moim odczuciu dość przeciętny mecz. Też wyglądali na mocno niepewnych siebie, ale gdy po pierwszej tercji zobaczyli, że diabeł nie taki straszny jak go malują to ruszyli na nas z impetem i zupełnie się pogubiliśmy.

Przed meczem numer 2 sztab bedzie miał niezły zgryz.

Moja wizja:

Franzen - Dacjuk - Bert
Flip - Zetta - Sami
Nyquist - Andersson - Brunner
Cleary - Emmerton - Abdelkader

Eryk - Kron
Kindl - Smith
CC - DD
 
     
Noodles 


Ulubiony Zawodnik: Pavel Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2003/04
Wiek: 40
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 1645
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-05-02, 10:00   

Roggi Twoja wizja pozostanie tylko wizja, ktora sie nie urzeczywistni. Babs nie rozdzieli Magika i Zetki a Cleary na pewno nie zagra w bottom six, zwlaszcza po wtorkowej bramce :mrgreen: W I linii pewnie zagra Z i Magik i przypuszczam, ze Abby tez. Ale pofantazjowac mozemy :troll:
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2013-05-02, 20:05   

Bert będzie grał.
Sammy możliwe, że zagra
_________________

 
 
     
D_Mac 


Ulubiony Zawodnik: Nicklas Lidstrom, Todd Bertuzzi, Chris Osgood
Za Red Wings od sezonu: 2000/2001
Wiek: 34
Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 252
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2013-05-02, 22:05   

Pierwszy mecz mocno mnie zawiódł, chociaż nie można powiedzieć, żeby kaczki nas rozjechały, a patrząc na to co graliśmy przez ostatnie 40 min tak właśnie powinno się stać. Plusów nie było dużo, ale na pochwały zasłużył Howard i 3 linia, która robiła najwięcej zamieszania w ofensywie (szczególnie Nyquist z Brunnerem, bo Anderson wyglądał na odrobinę zagubionego). Ich postawa może być kluczowa w tej serii, więc dobrze widzieć, że nie zjadła ich Play offowa trema.

W Game 2 potrzebujemy lepszej gry Euro Twins, bo umówmy się, bez ich dobrej postawy daleko nie zajedziemy. Cieszy na pewno powrót Berta i chociaż w 4 linii nie będzie miał pewnie wiele okazji do pokazania się w ofensywie, to i tak na bank się przyda.
_________________
Like I always say, there's no "I" in "team." There is a "me," though, if you jumble it up.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12