| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2012-06-13, 18:59
GAME 79 - Florida Panthers : Detroit Red Wings
Autor Wiadomość
Zion 
Administrator
RedWings.pl


Ulubiony Zawodnik: Cossa, Augustine
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 36
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 5096
Skąd: Łaziska Górne - 7250 km od LCA
Wysłany: 2012-04-01, 11:40   GAME 79 - Florida Panthers : Detroit Red Wings

GAME 79 - 01.04.2012 - Niedziela - 4:00 pm (22:00)

1FLORIDA PANTHERS : DETROIT RED WINGS2

Detroit - Joe Louis Arena


:fla: 37-25-16, 1st Southeast :det: 46-27-5, 3rd Central


:edm: : :fla: - 2:1 :det: : :nyr: - 1:2
:nyi: : :fla: - 3:2 :car: : :det: - 4:5
:fla: : :mon: - 3:2 :cbj: : :det: - 2:7
:fla: : :min: - 2:3 :det: : :cbj: - 2:4
:fla: : :cbj: - 1:4 :nsh: : :det: - 4:1


Punkty: :fla: Tomas Fleischmann 58 :det: Henrik Zetterberg 68
Bramki: :fla: Tomas Fleischmann 25 :det: Johan Franzen 26
Asysty: :fla: Brian Campbell 47 :det: Henrik Zetterberg 46
Kary: :fla: Krystofer Barch 114 :det: Kyle Quincey 72
Plus/Minus: :fla: Stephen Weiss 7 :det: Nicklas Lidstrom 23


:fla:
Matt Bradley

:det:
Patrick Eaves
Darren Helm



:fla:
60 - Jose Theodore

22 - 15 - 10 - .920 - 2.38 - 3

:det:
35 - Jimmy Howard

33 - 16 - 3 - .919 - 2.16 - 6


W - P - R - SV% - GAA - SO
prawdopodobni bramkarze na mecz



:fla:
-

:det:
-


prawdopodobne linie na mecz


TV:
PL: -
USA: FSDetroit (HD), FSFlorida (HD)

NET:
NHL GameCenter, SopCast

Radio:
:fla: WAXY (790 AM)
:det: WXYT (1270 AM)
Red Wings Radio

Internet:
http://live.detroitredwings.pl


Skrót:
Link
Raport:
Link
Zdjęcia:
Link

_________________

 
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2012-04-02, 17:17   

No to Quinceya czeka spotkanie z Shanahanem... w pełni zasłużone. Było to niejako dopełnienie ogólnie dość słabego występu przeciwko Florydzie. Nie wiem jak Quincey nie tak przecież dawno mógł być najlepszym defensorem Colorado. Póki co - ma chłop okres słabszej gry, niestety.

Kolejnym, który chciał morować był Miller ;) Swoją drogą, po kilku pierwszych minutach spotkania myślałem, że nasza czwarta formacja z Millerem może nieźle namieszać. Płonne to oczekiwania, niewiele było ich widać na lodzie. Z kolei Nyquist pokazał się z naprawdę dobrej strony - dwa piękne wejścia między obrońców i było gorąco pod bramką :fla:

Cieszą dwa punkty i zwycięstwo Howiego.
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wiek: 39
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2245
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-04-02, 20:24   

Mecz z Florydą generalnie stał na przeciętnym poziomie. Zwłaszcza pierwsza tercja nie rzucała na kolana , gdy właściwie mało było strzałów i zawodnicy obu ekip poruszali się niemrawo. Nyquist znów pokazał się z dobrej strony i pokazał , ze ustawianie go w 4 formacji , to kiepski pomysł. Co myślicie o tym , by Szwed zagrał w PO ?


Pierwszy raz od bardzo dawna podobał mi się Ericsson. Zwłaszcza dobrze grał w PK , ale również dobrze wyprowadzał krążek z strefy obronnej i ogólnie zrobił na mnie wrażenie. :D Może włączył PO mode? :P

Na drugim biegunie jest Quincey.... niestety. Jak dla mnie grał koszmarnie. Jakiś taki wolny był i zagubiony poza tym ten idiotyczny atak na gracza Florydy był faktycznie dopełnieniem jego gry. Eryk przy nim wczoraj był genialny. :D

Bardzo cieszy coraz lepsza gra Datsyuka. Kilka razy z Nyquistem namieszali pod bramką Panter. Zwłaszcza ta wrzutka z za bramki mogła się podobać. Poza tym ładnie strzelił karnego. Jednak po Hudlerze takiego strzału z karnego się nie spodziewałem ! Już myślałem , ze Czech uderzy wysoko nad bramkę a tymczasem pięknie zdjął pajęczynę. :D

Bardzo cieszy wygrana Skrzydeł i oby była sygnałem lepszej gry.
 
     
kabuu 

Ulubiony Zawodnik: Pavel Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2011/2012
Wiek: 31
Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 393
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2012-04-02, 22:34   

Witam ;)
Jestem na forum od niedawna i raczej milczałem, ale Skrzydełka oglądam już od jakiegoś czasu. W meczu niestety miałem trochę przerw przez moje mizerne tego dnia łącze internetowe.

Mi się jednak gra Ericssona nie podobała... hmm może nie tyle nie podobała co nie urzekła.

Co do Datsa - ucieszyły mnie jego statystyki face offów, do tego co jakiś czas czarował, teraz tylko modlę się o to, żeby strzały z 'ciężkich' kątów wpadały do bramki.

Podobała mi się też gra Filppuli, za to Zetta mi się zgubił - nie wiem, może było na odwrót w momentach, w których nie miałem transmisji ;)

Zobaczymy co wyjdzie z nutkami :)
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2012-04-02, 22:53   

Wydaje mi się, że błędem byłoby oczekiwać, by Ericcson swoją grą urzekał szerokie masy. Wystarczy, że przez cały czas trwania meczu Eryka gra pewnie i nie popełnia błędów - często kardynalnych w prostych sytuacjach. Zgadzam się z Bukajem, że akurat z Florydą Ericsson zagrał dobre zawody - chyba nie było żadnego momentu, do którego można by się przyczepić. Z kolei takich słów nie można napisać w kontekście tego, co wyrabiał Quincey... widać póki co jego transfer najlepiej przysłużył się Erykowi, który po kontuzji gra dobrze :P
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Lucas Raymond
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 40
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3679
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2012-04-02, 23:53   

A ja napiszę, że Ericsson zagrał góra solidnie. Nie oczekuje od niego cudów. Podam jednak wspomniany w "szałtboksie" przykład. Trzecia tercja. Mniej więcej połowa tej części gry. Kulikow wraca na lód (wcześniej 4 na 4) i wyłuskuje krążek spod łopatki kija cofającego się Szweda.

Tyle jeśli miałbym przypisać mu ewidentny minus w tym meczu.
 
     
bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wiek: 39
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2245
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-04-03, 00:11   

A mnie naszła jeszcze taka dygresja związana po części z tym meczem a po części tak ogólnie.

Mianowicie zauważyłem , ze gdy Skrzydła mają spora przewagę w kole wznowień i hitach przeważnie mają problemy z wygrywaniem spotkań.

Zastanawia mnie , to bo teoretycznie przewaga w FO powinna się przekładać na grę pozycyjną i teoretycznie powinno się nam grać łatwiej a jednak dość często w takich meczach się męczymy. Nie wiem może się mylę , ale tak sobie myślę o planie "B" o , którym często mówi Roggi i może jest tak , że po prostu nie jesteśmy w stanie wygrywać spotkań rozbijając rywali o bandy , bo struktura składu i filozofia szkoleniowa tego nie zakłada? {mówię ogólnie} Sorki , ale Roggi mnie natchnął do rozważań. :D

Tak sobie myślę , że gra Skrzydeł potrafi urzekać jak żadnej innej ekipy , ale z drugiej strony , gdy pojawiają się minimalne niedokładności w grze jest , to bardziej odczuwalne podczas spotkania.
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2012-04-03, 10:49   

Tomasz napisał/a:
A ja napiszę, że Ericsson zagrał góra solidnie. Nie oczekuje od niego cudów. Podam jednak wspomniany w "szałtboksie" przykład. Trzecia tercja. Mniej więcej połowa tej części gry. Kulikow wraca na lód (wcześniej 4 na 4) i wyłuskuje krążek spod łopatki kija cofającego się Szweda.

Tyle jeśli miałbym przypisać mu ewidentny minus w tym meczu.


Pamiętam tę sytuację, ale w moim odczuciu nie można mieć za złe Erykowi, że Kulikow go zaskoczył - był tak ustawiony, że raczej nie miał możliwości zobaczyć, że gracz Florydy akurat wyskakuje z boksu.
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wiek: 48
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 504
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-03, 14:31   

IMHO zaskoczenie nie jest żadnym tłumaczeniem, on powinien wiedzieć, że taka sytuacja za chwilę może nastąpić.

Edit: Obejrzałem jeszcze powtórkę tej sytuacji i słychać wyraźnie jak Howard daje znać, że kończy się kara przeciwnikom.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Paweł 2012-04-03, 16:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
RadeKas 
:troll:


Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1738
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-04-03, 16:42   

To jest wlasnie tak zwane "hockey IQ". Jedni to maja na poziomie 200 (Lidstrom, Gretzky i generalnie najwieksi w historii), a inni 100.
_________________

 
 
     
Tanik 


Ulubiony Zawodnik: Tyler Bertuzzi / Darren McCarty
Za Red Wings od sezonu: 97-98
Wiek: 40
Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 1222
Skąd: Thorn
Wysłany: 2012-04-03, 19:02   

Kwiat napisał/a:

Pamiętam tę sytuację, ale w moim odczuciu nie można mieć za złe Erykowi, że Kulikow go zaskoczył - był tak ustawiony, że raczej nie miał możliwości zobaczyć, że gracz Florydy akurat wyskakuje z boksu.


I wlasnie dlatego bardzo czesto bramkarze uderzaja kijem w lod, zeby zwrocic uwage na konczaca sie kare zawodnika druzyny przeciwnej. :)
_________________
Zetterberg, on the scrappiness of Tyler Bertuzzi:
"Yeah, awesome. I think he’s been one of our best players since he got the opportunity to play a little bit more and he will have a long future here."
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13