| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2011-06-21, 17:42
ROUND 1 - GAME 1 - Phoenix Coyotes : Detroit Red Wings
Autor Wiadomość
Zion 
Administrator
RedWings.pl


Ulubiony Zawodnik: Cossa, Augustine
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 36
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 5084
Skąd: Łaziska Górne - 7250 km od LCA
Wysłany: 2011-04-11, 07:50   ROUND 1 - GAME 1 - Phoenix Coyotes : Detroit Red Wings

ROUND 1 - GAME 1 - 13.04.2011 - Środa - 7:00 pm (1:00)

2PHOENIX COYOTES : DETROIT RED WINGS4
Stan rywalizacji: 1:0 dla Red Wings

Detroit - Joe Louis Arena


:pho: 0-0-0 :det: 0-0-0


Mecze w sezonie zasadniczym:
:det: : :pho: - 2:1
:pho: : :det: - 4:2
:pho: : :det: - 2:3
:det: : :pho: - 4:5

Mecze w Play-Off:
:pho: : :det: - -:-
:pho: : :det: - -:-
:det: : :pho: - -:-
:det: : :pho: - -:-
* :pho: : :det: - -:-
* :det: : :pho: - -:-
* :pho: : :det: - -:-


Punkty: :pho: - 0 :det: - 0
Bramki: :pho: - 0 :det: - 0
Asysty: :pho: - 0 :det: - 0
Kary: :pho: - 0 :det: - 0
Plus/Minus: :pho: - 0 :det: - 0


:det:
Chris Osgood
Henrik Zetterberg

:pho:
-


:pho:
30 - Ilya Bryzgalov

0 - 0 - 0 - .000 - 0.00 - 0

:det:
35 - Jimmy Howard

0 - 0 - 0 - .000 - 0.00 - 0


W - P - R - SV% - GAA - SO
prawdopodobni bramkarze na mecz



:det:
-

:pho:
-


prawdopodobne linie na mecz


TV:
PL: -
USA: FSDetroit (HD), VERSUS (HD), TSN (HD)

NET:
NHL GameCenter, ESPN360, SopCast

Radio:
:pho: KDUS (1060 AM)
:det: WXYT (1270 AM)
NHL Radio

Internet:
http://live.detroitredwings.pl


Skrót:
Link
Raport:
Link
Zdjęcia:
Link

_________________

 
 
     
Jan 


Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 1997
Wiek: 47
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 988
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-04-13, 07:35   

Linie w jakich trenowało :det: 12.04.2011

Franzen-Datsyuk-Holmstrom
Cleary-Abdelkader-Bertuzzi
Hudler-Filppula-Miller/Modano
Draper-Helm-Eaves
Emmerton

Lidstrom-Stuart
Ericsson-Rafalski
Kronwall-Salei/Kindl
Smith-Janik

Howard
MacDonald
Osgood - trenował czuje się już lepiej ale Babs powiedział że "Joey MacDonald will back-up Jimmy Howard, at least for the start of the playoffs"
 
 
     
RadeKas 
:troll:


Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1738
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-04-13, 10:12   

Flip Flip :( juz nawet Abdel wygryzl go z 2 linii. Slabo nasz Fin sie rozwija, slabo.
 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2011-04-13, 12:36   

Może trochę nie na czasie jestem ale Kronwall jest cleared na granie od początku?
 
 
     
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Lucas Raymond
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 39
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3610
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2011-04-13, 12:42   

palo - Zgadza się.

Radek - Po tylu latach spędzonych w organizacji piszesz, że słabo się rozwija? przecież tutaj widać prostą analogie według której Babs stosuje promowane przez siebie ustawienia z końcówki sezonu. Co więcej twierdzę, że patrząc szerzej chce rozprowadzić w miarę równomiernie siłę na wszystkie formacje, dlatego Fin w trzeciej u boku Czecha i Kapitana Ameryki.
 
     
RadeKas 
:troll:


Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1738
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-04-13, 12:59   

Ja wiem, ze linie sa efektem taktyki Babsa. Co nie zmienia faktu, ze rozwojem Fina od 2 lat jestem zawiedziony. O ile w defensywie radzi sobie (chociaz ten babol z ktoregos z ostatnich spotkan wola o pomste do nieba) o tyle oczekuje, ze wreszcie przelamie sie ofensywnie i zacznie punktowac jak przystoi na porzadnego 2nd linera. Ze talent do tego ma, pokazal w AHL. Pora na NHL.
 
 
     
bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wiek: 38
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2245
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-04-13, 12:59   

Oj nie zgadzam się z tym , że Filppula się nie rozwija.

Widzę różnicę , gdy gra Fin i gdy go brakuje. Myślę też , że trzecia linia jest dla niego idealna. Filppula , ma świetna technikę i dobry strzał i te atuty bardzo się przydają drużynie. Moim zdaniem największe postępy robi na tę chwilę Abdelkalder , który doskonale się zastawia i jest możliwość odegrania , lub strzału a w dodatku świetnie gra ciałem.

Zresztą Panowie w czasie meczu linie mogą się pomieszać w zależności , od wydarzeń na lodzie.

Na papierze skład wygląda dobrze , ale jak będzie na lodzie to zobaczymy.
Miejmy nadzieję , ze zagramy świetny mecz i odniesiemy zwycięstwo.

Jeśli chodzi o Zetterberga to mam wrażenie , ze Babs jest o jego powrót spokojny i bardzo możliwe , ze wróci na drugie spotkanie z Kojotami.

Nie ukrywam , że pod nieobecność Zetty liczę bardzo na trójkę Cleary , Franzen , Bert i mam nadzieję , ze wspomogą Datsa w ataku.
 
     
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Lucas Raymond
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 39
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3610
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2011-04-13, 13:26   

Radek - Ale w tym, że ma talent na NHL, już nas utwierdził. Solidny bulik, wysoka technika, dobry przegląd pola gry, dobra jazda na łyżwach, więcej strzałów na bramkę i jedyne czego mi brakuje to złamanie wreszcie tej bariery 20 bramek w sezonie. Jeśli osiągnie tą granicę choć raz przed wygaśnięciem obecnego kontraktu to, nie będę miał na co narzekać.
 
     
RadeKas 
:troll:


Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1738
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-04-13, 13:30   

Zgadzam sie ze wszystkim panowie, oprocz tego ze Flip ma dobry strzal. Tak jak pisalem doceniam jego rozwoj defensywny, czy tez bulik. Jednak wizalem z nim tez duze nadzieje ofensywne. Oczekiwalem, ze wyrosnie na zawodnika kolo 70 punktow. Jezeli ma to nastapic to mysle, ze juz najwyzsza pora.
 
 
     
redwingsfan 
maciej

Ulubiony Zawodnik: Z
Za Red Wings od sezonu: 1997/98
Wiek: 43
Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 224
Skąd: Thorn
Wysłany: 2011-04-13, 14:19   

po pierwsze - Modano (wapniak) - jesli chce zostać musi pokazać wreszcie że rzeczywiście CHCE bo na razie 1,8 mln wyrzucone w błoto (jak na razie najbardziej nie pasuje do powyższego zestawienia zawodników)
po drugie - Franzen - jak nie teraz to kiedy - kilka przebłysków (m.in Ottawa) w trakcie sezonu ale jednak więcej od niego wymagam
po trzecie - Filipek jest zaje.... zawodnikiem i basta - Ilari winien od nowego sezonu dostac szansę także bo jest świetnym zawodnikiem (kto oglądał SM-Liige w zeszłem sezonie też dojdzie do takiego wniosku)
po czwarte - Abdelkadera wole zawsze z Helmem w "5" no ale... (poza tym Helm winien po sezonie podwyżke dostać bo jak dla mnie jest rewelacja tegorocznych rozgrywek)
po piąte - Howard musi zagrac na pełne 100% bo zdarzały mu sie w sezonie mecze zwyczajnie słabe - teraz musi udowodnić że jest wart 2,5 mln za 2 lata
po szóste - LETS GO WINGS !!!! :P ;) :D
WYGRAMY
_________________
Let`s Go :det: !!!!
 
     
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Lucas Raymond
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 39
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3610
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2011-04-13, 14:36   

redwingsfan napisał/a:
po pierwsze - Modano (wapniak) - jesli chce zostać musi pokazać wreszcie że rzeczywiście CHCE bo na razie 1,8 mln wyrzucone w błoto (jak na razie najbardziej nie pasuje do powyższego zestawienia zawodników)
po drugie - Franzen - jak nie teraz to kiedy - kilka przebłysków (m.in Ottawa) w trakcie sezonu ale jednak więcej od niego wymagam
po trzecie - Filipek jest zaje.... zawodnikiem i basta - Ilari winien od nowego sezonu dostac szansę także bo jest świetnym zawodnikiem (kto oglądał SM-Liige w zeszłem sezonie też dojdzie do takiego wniosku)
po czwarte - Abdelkadera wole zawsze z Helmem w "5" no ale... (poza tym Helm winien po sezonie podwyżke dostać bo jak dla mnie jest rewelacja tegorocznych rozgrywek)
po piąte - Howard musi zagrac na pełne 100% bo zdarzały mu sie w sezonie mecze zwyczajnie słabe - teraz musi udowodnić że jest wart 2,5 mln za 2 lata
po szóste - LETS GO WINGS !!!! :P ;) :D
WYGRAMY


1) Właśnie nie do końca chce. Najpierw mówił w wywiadach, że jak dojdziemy do finału to, będzie chciał wrócić. Natomiast wczoraj już była śpiewka o tym, że po sezonie raczej zakończy karierę. Niezależnie od wyników Skrzydeł.

2) Jak my wszyscy, ale nie miałbym nic przeciwko, jak w play-off się przebudzi. Famę o sobie budował nie tak dawno właśnie w oparciu o fazę posezonową.

3) Będzie ciasno w ofensywie przed kolejnym sezonem, ale nie mam nic przeciwko. Nie mam pewności, czy ktoś z nas oglądał choćby jedno spotkanie ligi Fińskiej. ;)

4) Jednak lepiej będzie jak to trener decyduje, a nie fani. ;) A Helm niczego nie dostanie, ponieważ obecny kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2011/12.

5) Bez pomocy partnerów z pola niewiele będzie mógł udowodnić. Nie wracajmy wiecznie do tego samego wątku.

6) Nareszcie coś prostego i trafnego zarazem. :D
 
     
RadeKas 
:troll:


Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1738
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-04-13, 14:44   

Ja jestem pewien, ze starszy Filp nie zagra z nami w przyszlym sezonie. Chyba, ze w wypadku kontuzji. A ze w lidze finskiej wymiatal. No coz, u nas tez pilkarze wymiataja w ekstraklasie ;) .
 
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2011-04-13, 16:59   

Kindl i Modano są dzisiaj healthy scratch
_________________

 
 
     
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Lucas Raymond
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 39
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3610
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2011-04-13, 19:34   

Lurtzek napisał/a:
Kindl i Modano są dzisiaj healthy scratch


Swoja drogą ciekawe. I ponownie jeśli chodzi o tego grajka najpierw twierdzono, że po to go podpisali, aby w PO pokazał wartość, a tym czasem teraz Babcock mydli nam oczy "ciężką decyzją". :P

Zobaczymy, oby Amerykanin nie był nam wcale potrzebny. ;)
 
     
D_Mac 


Ulubiony Zawodnik: Nicklas Lidstrom, Todd Bertuzzi, Chris Osgood
Za Red Wings od sezonu: 2000/2001
Wiek: 34
Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 252
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-04-13, 23:46   

Linie według mnie zestawione optymalnie, w 6 obrońców ostatecznie znalazł się Salei, czyli Babcock postawił na doświadczenie. Co do Modano to myślę, że odstawienie go to dobry ruch, ostatni inni spisywali się lepiej, ale kto wie czy Amerykanin nie odegra jeszcze jakiejś roli w PO.

Broda zgolona, połamana maszynka leży w śmieciach, Play Offy 2010/2011 czas zacząć :mrgreen:

Let's go :det: !!!!
_________________
Like I always say, there's no "I" in "team." There is a "me," though, if you jumble it up.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13