| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
DATHL 2022/2023
Autor Wiadomość
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2022-08-10, 08:35   DATHL 2022/2023

Witam w temacie na sezon 2022/2023 oraz gratulacje dla Radka za wygraną w sezonie 2021/2022, dzięki któremu nasza liga ma wreszcie jedyną prawilną nazwę :troll:


---------------------------------------------------
REGULAMIN:

1. Skład zespołów na przyszły sezon pozostawiamy w niezmienionej formie, tzn. mamy 23 zawodników, punktuje C, C, LW, LW, RW, RW, D, D, D, D, util, util, F, G, G, reszta to tzw. bench czyli ławeczka która nie zdobywa nam punktów

2. Keepujemy 7 zawodników z których min. 1 musi być obrońcą, max. 1 może być bramkarzem oraz 2 młodzików. Swój keeper podajemy w tym temacie najpóźniej na tydzień przed dniem draftu. Brak podania keepera w terminie skutkował będzie spadkiem do ostatniego wyboru w każdej rundzie za dzień spóźnienia począwszy od rundy 7.
Przykład:
GM spóźnił się jeden dzień - jego wybór w rundzie 7 spada do ostatniego wyboru.
GM spóźnił się drugi dzień - jego wybór w rundzie 6 spada do ostatniego wyboru.
GM spóźnił się trzeci dzień - jego wybór w rundzie 5 spada do ostatniego wyboru.
Itd.

3. Draft ligi odbywa się pod koniec września, jego datę będziemy ustalać w zależności od tego kiedy wszyscy bądź zdecydowana większość będzie mogła draftować. Tuż przed draftem głównym przeprowadzimy draft juniorski uzupełniający, którego datę będziemy ustalać wspólnie. Jeżeli nie będzie możliwości przeprowadzenia draftu juniorskiego (‘na żywo’ przed draftem) zostanie on przeprowadzony na forum metodą korespondencyjną.
Wybory w drafcie juniorskim ustalane są na podstawie tabeli z zeszłego sezonu... z nr. 1 wybiera 12 zespół, z nr 2 wybiera 11, z nr 3 wybiera 10, itd..
Aby przystąpić do draftu juniorskiego uzupełniającego należy mieć wolne miejsce na farmie, jeśli takiego miejsca nie mamy musimy zdecydować czy dropujemy zawodnika czy też powołujemy go do składu głównego i keepujemy jako młodzika.
W innym przypadku w wyniku braku miejsca na farmie można zrezygnować z udziału w drafcie juniorskim.

4. Przypominam, że mamy obowiązek keepowania młodzika. Młodzik to zawodnik który 20 września danego roku (w momencie ostatecznej daty podania keepera) ma mniej niż 25 lat (czyli może mieć max. 24 lata i 364 dni). Nie można keepować na młodzika gracza który rozegrał więcej niż trzy sezony w NHL (jeden sezon liczymy w momencie gdy gracz rozegrał minimum 25 spotkań). Ostatni warunek – żaden zawodnik nie może być keepowany jako młodzik więcej niż dwa razy. Czyli młodzik może dla nas rozegrać max. trzy sezony w fantasy. Po tych trzech sezonach możemy nadal go keepować ale już jako gracza normalnego gracza...

* Keepowany młodzik może być bramkarzem, ale pamiętamy o limicie keepowania bramkarzy, który obowiązuje w tej sytuacji. Jeśli zdecydujemy się keepować młodzika bramkarza to nie możemy już zakeepować drugiego bramkarza.

5. Zabronione są wymiany cząstkowe, a więc takie jak:
a) menedżer x oddaje zawodnika A menedżerowi y po niższej cenie; w zamian menedżer y odwdzięcza się w podobny sposób w późniejszej fazie sezonu lub w offseason
b) manager x wypożycza managerowi y zawodnika A na pewien okres czasu, po czym następuje po pewnym czasie wymiana odwrotna lub podobna.

6. Wymiany podczas RS i offseason – możemy dokonywać dowolną ilość wymian, nie wprowadzamy żadnych ograniczeń. Jednak ilość picków w wymianie musi być równa, tak aby menedżer posiadał tyle samo wyborów w drafcie. Wymiany możemy robić od dnia zakończenia sezonu..

7. NIE TANKUJEMY!, czyli Lurtzek rule.. Uważam, że zachowanie jednego z menedżerów na koniec sezonu 2014/15 było bardzo słabe, z gatunku wykraczających poza "fair play"... tak, nie mieliśmy jasno powiedziane "nie tankujemy", tak można było to zrobić, każdy mógł.. liczyłem że znamy się na tyle i że gramy dla zabawy, toteż nikt na podobny genialny pomysł nie wpadnie.. a jednak..
jeśli ktoś chciałby zrobić podobny manewr w przyszłości z niewystawianiem składu to zapraszam, ale będzie to skutkować karą ustalaną przez komisarza ligi.. oczywiście przymykamy oko na pojedyncze przypadki niewystawiania składu, to może zdarzyć się każdemu... mowa o olewaniu gry bądź celowym tankowaniu, które miało miejsce pod koniec sezonu 2014/15..

======================================


DRAFT JUNIORSKI & FARMA:
- Robimy go przed startem sezonu, tuż przed draftem głównym, jeżeli nie będzie takiej możliwości przeprowadzamy go w sposób korespondencyjny
- Draft odbywa się na zasadzie wężyka, najsłabszy zespół z poprzedniego sezonu wybiera z nr.1 w 1 rundzie I z numerem 12 w 2 rundzie.
- Farma liczy 5 miejsc
- W drafcie juniorskim wybieramy zawodników tylko takich którzy nie rozegrali w NHL więcej niż 25 gier w sezonie regularnym. De facto są to czołowi zawodnicy z danego draftu, ale i warto spoglądnąć na wcześniejsze lata bo kilka takich perełek się znajdzie.. wybieramy jednocześnie zawodników którzy w momencie podania keepera nie mają ukończone 23 lat (czyli mają max. 22 lata i 364 dni)
- Wybrani juniorzy są "zamrożeni" na FA (niestety uważam najlepsze wyjście patrząc na system yahoo), mam nadzieję że nikt nie wpadnie na pomysł podbierania juniora komuś innemu. Cała lista wybranych juniorów będzie wpisana w tym temacie + na stronie ligi aby wszyscy mieli wgląd w to czy junior należy do innego GM-a
- Juniora możemy powołać do głównego składu (de facto ściągnąć go z FA) w dowolnym momencie sezonu. Jednocześnie musimy zrobić dla niego miejsce, a zatem zrzucić na FA innego gracza.
- Powołanie juniora uruchamia machinę z dwoma wyjściami:
1. Zostaje on już w głównym składzie na zawsze
2. Nie spełnia nadziei i zrzucamy go na FA. Wtedy może go już podebrać każdy. Może on także wrócić na naszą farmę podczas draftu juniorskiego w przyszłym roku, jeśli spełnia warunki juniora i jeśli wcześniej nie wylądował w innej ekipie.

*po powołaniu juniora do głównego składu możemy go keepować jako młodzika, na podstawie zasad keepowania młodzików (pkt.4 regulaminu)

- W momencie gdy nasz junior wciąż jest na farmie, a rozgrywa właśnie 100 mecz w przypadku graczy z pola lub 74 mecz w przypadku goalies w NHL musimy zdecydować czy:
1. Powołujemy go do głównego składu, w tym przypadku zwolnione miejsce na farmie można uzupełnić po sezonie poprzez coroczny draft juniorski przed startem sezonu.
2. Wywalamy na FA, w tym przypadku zwolnione miejsce na farmie można uzupełnić po sezonie poprzez coroczny draft juniorski przed startem sezonu.
3. "Zamrażamy" na farmie do końca trwającego sezonu i decyzję odraczamy w czasie. Brak deklaracji skutkuje automatycznym zamrożeniem zawodnika. Zamrożony junior zostaje nam na farmie do końca sezonu.
4. W przypadku posiadania zamrożonego zawodnika przed rozpoczęciem nowego sezonu GM ma trzy możliwości:
- deklaracja że ‘bierzemy’, zawodnik zostaje dodany jako wybór w ostatnich rundach draftu, vacat na farmie, bez możliwości dobrania w tym drafcie juniorskim,
- zrzucenie juniora na tydzień przed draftem (razem z podaniem keepera), vacat na farmie i możliwość wyboru w drafcie juniorskim,
- brak decyzji, zawodnik wypada z farmy, jest dostępny w puli, vacat i brak możliwości wyboru w tym drafcie juniorskim (dla zapominalskich)

---------------------------------------------------------------------------------------
Derby Lubelski Full vs Detroit Vikings - 4:2 ;)
_________________

 
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2022-08-10, 08:47   

Farmy na koniec sezonu 2021/2022:

Drwale & Drewniaki (piotras1985) - Cayden Primeau (18), Marco Rossi (2), Mason MacTavish (9), vacat, vacat

Team Pentagram (Harry Otton III) – Logan Brown (69), Alexandar Georgiyev (freezed), Connor Zary (0), Luke Hughes (0), vacat

Łąki Wielkie (D_Mac) – Ty Smith (freezed), William Eklund (9), Daniil Tarasov* (4), vacat, vacat

Red Poznan (bukaj22) – Alex Turcotte (8), Dustin Wolf (0), Arthur Kaliyev (81), Owen Power (8), vacat

Detroit Vikings (Lurtzek) – Peyton Krebs (61), Jesper Wallstedt* (0), Ukko-Pekka Luukkonen* (13), vacat, vacat

Spanish Inquisition (staszek) – Jake Oettinger (77), Alex Newhook (77), Jake Sanderson (0), Justus Annunen* (2), vacat

Toronto Marlboros (Strong) – Cody Glass (74), Alexander Holtz (9), Kent Johnson (9), vacat, vacat

Warsaw Alligators (bedyn80) - Ilya Sorokin (74), Cole Perfetti (18), Sebastian Cossa* (0), vacat, vacat

Lubelski Full (RadeKas) – Connor McMichael (69), Josef Korenar* (12), Hugo Alnefelt* (1), vacat, vacat

Syracuse Buldogs (swamptown) – Vasili Podkolzin (79), Tim Stuzle (freezed), Nils Hoglander (freezed), vacat, vacat

Cracow Dragons (Breverin Lux) – Yaroslav Askarov* (0), Ville Heinola (25), vacat, vacat, vacat

Heisenberg Knockers (cichy Bob) - Alex Nedeljkovic (88), Matthew Beniers (10), Brandt Clarke (0), vacat, vacat


* - bramkarz draftowany na nowych zasadach (limit 74 meczy)
-------------------------------------------------------------------------------
Kolejność draftu juniorskiego:
1. Heisenberg Knockers (Cichy Bob) -
2. Cracow Dragons (Breverin Lux)
3. Drwale & Drewniaki (piotras1985)
4. Warsaw Alligators (bedyn) -
5. Łąki Wielkie (D_Mac) -
6. Team Pentagram (Harry Otton III) -
7. Red Poznań (Bukaj) -
8. Syracuse Buldogs (swamptown) -
9. Spanish Inquisition (staszek) -
10. Toronto Marlboros (Strong)
11. Detroit Vikings (Lurtzek)
12. Lubelski Full (RadeKas)

13. Lubelski Full (RadeKas) -
14. Detroit Vikings (Lurtzek) -
15. Toronto Marlboros (Strong) -
16. Syracuse Buldogs (swamptown) -
17. Łąki Wielkie (D_Mac) -
18. Warsaw Alligators (bedyn) -
19. Cracow Dragons (Breverin Lux) -
20. Heisenberg Knockers (Cichy Bob) -
21. Cracow Dragons (Breverin Lux) -
_________________

Ostatnio zmieniony przez Lurtzek 2022-09-21, 08:11, w całości zmieniany 10 razy  
 
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2022-08-10, 08:55   

Link do google docs do wyboru terminu draftu:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1DVrqx2--045bBYyWfGhojv2SpOG4QaIPWbM59Wgl1WM/edit?usp=sharing
_________________

 
 
     
RadeKas 
:troll:


Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1738
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-08-15, 22:53   

Zacząłem uzupełniać ale w sumie po wpisie Boba chyba zostaje nam październik i tak więc whatever ;) .
_________________

 
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2022-09-06, 10:07   

Termin draftu ustawiony zgodnie z excelem na 5 października (środa) na godz. 20:00.

Termin podania keepera 20 września (albo na stronie ligii albo na forum).

Draft juniorski przeprowadzamy korespondencyjnie, ruszamy po podaniu keepera czyli 20 września.

Kolejność draftu juniorskiego:
1. Heisenberg Knockers (Cichy Bob) - Juraj Slafkovsky
2. Cracow Dragons (Breverin Lux)
3. Drwale & Drewniaki (piotras1985)
4. Warsaw Alligators (bedyn) -
5. Łąki Wielkie (D_Mac) -
6. Team Pentagram (Harry Otton III) -
7. Red Poznań (Bukaj) -
8. Syracuse Buldogs (swamptown) -
9. Spanish Inquisition (staszek) -
10. Toronto Marlboros (Strong)
11. Detroit Vikings (Lurtzek)
12. Lubelski Full (RadeKas)

13. Lubelski Full (RadeKas) -
14. Detroit Vikings (Lurtzek) -
15. Toronto Marlboros (Strong) -
16. Syracuse Buldogs (swamptown) -
17. Łąki Wielkie (D_Mac) -
18. Warsaw Alligators (bedyn) -
19. Cracow Dragons (Breverin Lux) -
20. Heisenberg Knockers (Cichy Bob) -
21. Cracow Dragons (Breverin Lux) -
_________________

Ostatnio zmieniony przez Lurtzek 2022-09-21, 09:00, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
     
piotras1985 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 97/98
Wiek: 38
Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 1454
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2022-09-07, 23:05   

Powołuję do składu Dylana Cozensa - możesz mi go wrzucić np za Gilesa? Bo u mnie to jest nie aktywne.

Chyba że się nie da to podam keepera ręcznie
 
     
staszek 
staszek


Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk, Niklas Kronwall, D. Helm
Za Red Wings od sezonu: 2005/2006
Wiek: 32
Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 545
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-09-19, 10:06   

W razie czego podaję keepera:

F: Huberdeau, Pastrnak, Zibanejad
D: Weegar
G: Demko
Y: Bouchard, Boldy

W appce wprowadziłem bez Boldy'ego
 
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2022-09-19, 11:14   

Keeper Detroit Vikings:

F: John Tavares, Sebastian Aho, Johnny Gaudreau
D: Rasmus Dahlin
G: Igor Shesterkin
Y: Anton Lundell, Bowen Byram
_________________

 
 
     
bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wiek: 38
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2245
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-09-19, 13:15   

Keeper Red Poznań :

F Brayden Point, Filip Forsberg, Kyle Connor

D Thomas Chabot

G John Gibson

Y Jason Robertson , Quinton Byfield
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2022-09-20, 10:14   

Keeper Team Pentagram:

F: Brady Tkachuk, Elias Lindholm, Joe Pavelski
D: Kris Letang
G: Frederik Andersen
M: Jack Hughes, Lucas Raymond
---------------------------------------------------------------
Keeper Warsaw Alligators:

F: Nikita Kucherov, Patrice Bergeron, Evgeny Kuznetsov
D: Victor Hedman
G: Marc-Andre Fleury
M: Seth Jarvis, Kirby Dach
---------------------------------------------------------------
Keeper Syracuse Bulldogs:

F: Sidney Crosby, Alexander Ovechkin, Evgeny Malkin, Leon Draisaitl
D: Morgan Reilly
M: Jeremy Swayman, Josh Norris
---------------------------------------------------------------
Keeper Heisenberg Knockers:

F: Nathan MacKinnon, Jack Eichel
D: Adam Fox, Quinn Hughes
G: Carter Hart
M: Erik Brannstrom, Barret Hayton
_________________

Ostatnio zmieniony przez Lurtzek 2022-09-20, 14:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2022-09-20, 14:01   

Breverin Lux, przypominam że dzisiaj jest termin podania keepera
_________________

 
 
     
Breverin Lux 

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2011/2012
Wiek: 29
Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 194
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-09-20, 22:02   

Keeper Cracow Dragons:
F: Stamkos, Marner, Svechnikov, Barzal
D: McAvoy
G,M: Knight
M: Caufield

Powołuję z farmy i keepuję Spencera Knighta, jednocześnie pragnę zrzucić z farmy Nicholasa Robertsona.
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2022-09-21, 09:01   

Cichy Bob z 1 wybrał Juraja Slafkovskiego

Kolejność draftu juniorskiego:
1. Heisenberg Knockers (Cichy Bob) - Juraj Slafkovsky
2. Cracow Dragons (Breverin Lux) - Shane Wright
3. Drwale & Drewniaki (piotras1985) - Logan Cooley
4. Warsaw Alligators (bedyn) - Cutter Gauthier
5. Łąki Wielkie (D_Mac) - Dylan Guenther
6. Team Pentagram (Harry Otton III) - Matthew Savoie
7. Red Poznań (Bukaj) - Marco Kasper
8. Syracuse Buldogs (swamptown) - Wyatt Johnston
9. Spanish Inquisition (staszek) - Devon Levi
10. Toronto Marlboros (Strong) - Lukas Reichel
11. Detroit Vikings (Lurtzek) - Simon Nemec
12. Lubelski Full (RadeKas) - Simon Edvinsson

13. Lubelski Full (RadeKas) - Jonathan Lekkerimaki
14. Detroit Vikings (Lurtzek) - Elmer Soderblom
15. Toronto Marlboros (Strong) - Frank Nazar
16. Syracuse Buldogs (swamptown) - Kirill Marchenko
17. Łąki Wielkie (D_Mac) - Jakob Pelletier
18. Warsaw Alligators (bedyn) - Conor Geekie
19. Drwale & Drewniaki (piotras1985) - Aatu Raty
20. Cracow Dragons (Breverin Lux) - David Jiricek
21. Heisenberg Knockers (Cichy Bob) - Noah Ostlund
22. Cracow Dragons (Breverin Lux) - Nico Daws
_________________

Ostatnio zmieniony przez Lurtzek 2022-09-23, 18:47, w całości zmieniany 21 razy  
 
 
     
Breverin Lux 

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2011/2012
Wiek: 29
Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 194
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-09-21, 09:09   

Z numerem 2 w drafcie juniorskm Cracow Dragons wybierają zawodnika Seattle Kraken, Shane'a :) Wrighta.
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2022-09-24, 12:03   

Farmy po drafcie juniorów 2022/2023:

Drwale & Drewniaki (piotras1985) - Cayden Primeau (18), Marco Rossi (2), Mason McTavish (9), Logan Cooley (0), Aatu Raty (0)

Team Pentagram (Harry Otton III) – Logan Brown (69), Connor Zary (0), Luke Hughes (0), Matthew Savoie (0), vacat

Łąki Wielkie (D_Mac) – William Eklund (9), Daniil Tarasov* (4), Dylan Guenther (0), Jakob Pelletier (0), vacat

Red Poznan (bukaj22) – Alex Turcotte (8), Dustin Wolf (0), Arthur Kaliyev (81), Owen Power (8), Marco Kasper (0)

Detroit Vikings (Lurtzek) – Peyton Krebs (61), Jesper Wallstedt* (0), Ukko-Pekka Luukkonen* (13), Simon Nemec (0), Elmer Soderblom (0)

Spanish Inquisition (staszek) – Alex Newhook (77), Jake Sanderson (0), Justus Annunen* (2), Devon Levi* (0), vacat

Toronto Marlboros (Strong) – Cody Glass (74), Alexander Holtz (9), Kent Johnson (9), Lukas Reichel (0), Frank Nazar (0)

Warsaw Alligators (bedyn80) - Cole Perfetti (18), Sebastian Cossa* (0), Cutter Gauthier (0), Conor Geekie (0), vacat

Lubelski Full (RadeKas) – Connor McMichael (69), Josef Korenar* (12), Hugo Alnefelt* (1), Simon Edvinsson (0), Jonathan Lekkerimaki (0)

Syracuse Buldogs (swamptown) – Vasili Podkolzin (79), Wyatt Johnston (0), Kirill Marchenko (0), vacat, vacat

Cracow Dragons (Breverin Lux) – Yaroslav Askarov* (0), Ville Heinola (25), Shane Wright (0), David Jiricek (0), Nico Daws* (25)

Heisenberg Knockers (cichy Bob) - Matthew Beniers (10), Brandt Clarke (0), Juraj Slafkovsky (0), Noah Ostlund (0), vacat


* - bramkarz draftowany na nowych zasadach (limit 74 meczy)
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11