| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Shoutboxy, forum, komentarze
Autor Wiadomość
Strong 
Go Leafs Go..


Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Wiek: 36
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-12-15, 17:07   

zgadzam się z Ottonem - niestety takiej treści merytorycznej jest mało, a przeczytanie tematu zajmuje sporo czasu..

myślę, że Palo jakbyś wytrzasnął gdzieś opcję "dodawaj do tematu meczowego posty merytoryczne i dotyczące gry" to byłoby fajnie :P ..

forum ożyło ale tak po prawdzie to nie wiem czy na plus.. ale ja to tak z boku oczywiście, jako gość :)
 
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2009-12-15, 17:30   

To może by wrócić do starej formuły tylko przenosić posty merytoryczne do tematów z meczami?

PS. Mi się to podoba tak jak jest teraz :P Na razie szalejemy jak to zwykle z nową zabawką, ale myslę że za 2-3 mecze już się ogarniemy i będziemy dodawać tylko te merytoryczne. Teraz to się trochę pobawimy nowym "ustrojstwem" ;)
_________________

 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2009-12-15, 18:44   

właśnie mam nadzieję, że się chłopaki 'wykrzyczą' ;) Generalnie można wyłączyć checkbox defaultowo niezależnie od pory, tak że trzeba się będzie wysilić i kliknąć ;)
 
 
     
Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wiek: 48
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 504
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-15, 19:16   

Ja jestem zdecydowanie przeciwny zmianom.
:arrow: Jeśli ktoś się interesuje NHL, a zwłaszcza kibicuje Red Wings to jak zechce się zarejestrować na forum to i tak to zrobi. Czy ktoś z Was zwracał uwagę na to ile jest postów na forum przed rejestracją? Siłą zawsze tutaj była fajna atmosfera, a nie ilość wpisów. Parę lat temu było tylko kilka-kilkanaście osób zarejestrowanych i też było OK.
:arrow: Kopiowanie postów z SB do tematów meczowych powoduje straszny burdel. Załóżmy że będzie po około 100 wpisów tu i tu, 90% powtarzających się. Czytanie dwa razy tego samego to strata czasu. Jeśli ktoś - powiedzmy przez tydzień - nie ma dostępu do forum, odbyły się 4 mecze, to robi się ze 400 postów. A czytać trzeba wszystko :) .
:arrow: Ja bym widział to tak: mod po każdym meczu kopiuje zawartość SB i po moderacji wrzuca to do jednego postu w temacie meczowym. Ale zostawia tylko naprawdę ciekawe i istotne wpisy. Teksty typu: "Gdzie można obejrzeć mecz", "Kuźwa, justin znowu padł", wyrażanie przez nas radości po zdobyciu bramki, itd. - zdecydowanie out. Nie wszystko to co nadaje się do SB nadaje się do wątków.
_________________

 
     
jedmans 
RED WINGS


Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wiek: 35
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 937
Skąd: Oława
Wysłany: 2009-12-15, 20:16   

ja popieram sugestie Pawła :)
_________________

 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2009-12-16, 00:54   

widzę, że opcja z kompresją SB do jednego posta jest raczej akceptowalna. Przyznam, że ja też chyba się bardziej ku niej będę skłaniał. Narzędzie do zrobienia czegoś takiego już jest gotowe i mam nadzieję, że po najbliższym meczu będzie z czego zrobić mały recap rozmów nocnych :)

Nie będę jednak na razie wyłączał opcji podwójnego postowania - może się przydać kiedyś ;) - tylko wyłączę domyślne wysyłanie do tematu meczu w okolicach spotkania.
 
 
     
Axeon


Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 11
Wysłany: 2009-12-16, 01:29   

Ja się wypowiem w tej kwestii, bo sam byłem, jestem adminem nie na jednym forum. Wszystko zależy od pojemności serwera. Forum ma być dla czytających zrozumiałe przejrzyste i proste w obsłudze i przyjemne. Wiadomo jak zostanie tak jak było na ostatnim meczu z Coyotami to potrzebny jest moderator meczowy co zwykły spam będzie usuwał. Na ostatnim meczu jest 8 stron, z czego tematu dotyczy może 3 strony(nie sprawdzałem, pisze z pamięci) po usunięciu spamu nie mamy jak ktoś napisał 100 postów tylko o połowę mniej. Dane z SB się kasują posty nie. A czytanie komentarzy dotyczących meczu i emocji oglądających naszą ulubioną drużynę bezcenne
 
     
Noodles 


Ulubiony Zawodnik: Pavel Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2003/04
Wiek: 40
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 1645
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2021-08-26, 14:54   

Zmiana serwera i tu pytania.

Czy bedzie Shoutbox? Ostatnimi czasy nie dzialal on najlepiej, problemy z zamieszczaniem wpisow (moze tylko u mnie?) a teraz go nie ma. Mysle, ze by sie przydal do komentowania wydarzen live (mecze, draft itp.).
 
     
Zion 
Administrator
RedWings.pl


Ulubiony Zawodnik: Cossa, Augustine
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 36
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 5084
Skąd: Łaziska Górne - 7250 km od LCA
Wysłany: 2021-08-26, 19:29   

Noodles napisał/a:
Zmiana serwera i tu pytania.

Czy bedzie Shoutbox? Ostatnimi czasy nie dzialal on najlepiej, problemy z zamieszczaniem wpisow (moze tylko u mnie?) a teraz go nie ma. Mysle, ze by sie przydal do komentowania wydarzen live (mecze, draft itp.).


Niestety od dłuższego czasu są z nim problemy :/ postaram się coś podziałać.
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12