| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2020-03-29, 21:13
COVID-19
Autor Wiadomość
Roggi 


Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wiek: 42
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 1692
Skąd: płn-wsch skrzydło...
Wysłany: 2020-03-29, 20:48   COVID-19

Nie wiem czy wiecie, ale amerykańska publiczna służba zdrowia jest jeszcze w bardziej opłakanym stanie niz w Polsce i przez lata była zaniedbywana. Dodając do tego ich kulturę figo fago i butę to wcale mnie nie zdziwi jeżeli summa summarum to oni okażą się krajem, który dostanie najbardziej po dupie.
Tylko w ostatniej dobie pojawiło się tam 13.000 nowych przypadków zakażenia :roll: .

To nie jest pytanie co z tym sezonem, ale czy kolejny w ogóle wystartuje :/
 
     
piotras1985 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 97/98
Wiek: 38
Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 1514
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2020-04-01, 07:12   

Najgorsze jest to, że mam bilety do Bostonu i w planach NY na wrzesień. O ile w Europie do tego czasu się ogarną to na USA specjalnie nie liczę. Tempo rozwoju jest mocno dynamiczne, a śmiertelność będzie gęsta. Ludzie bez/z nieodpowiednim ubezpieczeniem są w bladej pupie.

Co do sportu jako całości to może być różnie. Generalnie kilka branż oberwie, a sport który jest już od jakiegoś czasu finansowo oderwany od rzeczywistości, może wyjść mocno poobijany.
 
     
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Lucas Raymond
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 39
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3610
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2020-04-02, 13:05   

Roggi, sprawiasz wrażenie przejętego. Założyć wątek, który nie ma bezpośredniego związku z hokejem. Rzadki widok.

Faktycznie słabo to wygląda. Wręcz beznadziejnie, ale nie zapominajmy, że Jankesi oprócz swojego rozbuchanego ego. Mają także znacznie większe możliwości od krajów z Europy. Jeśli uda im się przekonać ludzi do odpowiedzialności. Skróci to czas męczenia się z tym problemem.

Piotrze, tak jak pisałem w innym wątku. Poobijany, ale będą zmuszeni do renegocjacji warunków, najważniejszych umów. Część z nich pewnie rozwiążą. Ale wątpię, aby hokej został "zabity" przez tego wirusa. Zgodzę się, część tego miliardowego biznesu nigdy nie traktowała zwykłych ludzi (w domyśle kibiców) poważnie. Ale patrząc na zarobki w innych "zawodowych ligach" za oceanem. Tam dopiero masz sporty, które bardzo dawno straciły kontakt z podłożem.
 
     
piotras1985 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 97/98
Wiek: 38
Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 1514
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2020-04-03, 08:16   

Może najmniej piłem w swoim wpisie do hokeja, bo rzeczywiście hokeiści w porównaniu do "czarnych braci", futbolistów NFL i piłkarzy z Europy to tacy biedniejsi kuzyni.
 
     
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Lucas Raymond
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 39
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3610
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2020-04-15, 13:12   

Third Avs player tests positive, NHL now has eight confirmed cases

Mieliście okazję rzucić okiem? Od daty publikacji minęło 8 dni. I z tego co wiem liczba się nie zwiększyła. Ale może ktoś z Was ma więcej szczegółów dotyczących konkretnych nazwisk?
 
     
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Lucas Raymond
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 39
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3610
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2020-06-20, 11:22   

Lightning close facility after COVID-19 positives; sources say more positive tests around NHL

Można było się tego spodziewać.

Edmonton, Toronto, Vancouver can be hub city in NHL Return to Play Plan

A więc to są te trzy miasta, których władze luzują ograniczenia. Co więcej w tekście pojawia się także 7 lokacji w Stanach, które są rozważane przez władze ligi.

With Vegas the frontrunner to host NHL’s return, which city is the second hub?

Wcale mnie nie zdziwi ten wybór.
 
     
Roggi 


Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wiek: 42
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 1692
Skąd: płn-wsch skrzydło...
Wysłany: 2020-07-11, 14:56   

50.000 zachorowań w ciągu doby u Jankesów. Żeby uświadomić skalę warto przypomnieć, że w Polsce od początku pandemii ledwo do 40.000 dobijamy ;) (choć możliwości testów i diagnozy obu państw są oczywiście na inych biegunach).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12