| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Hey hey H..ellloo :-)
Autor Wiadomość
piotras1985 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 97/98
Wiek: 38
Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 1521
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2012-01-21, 15:42   

Cytat:
W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak liczyć na to, że doczekam się długich i zasadnych dyskusji. Witam!


Ja jestem jak najbardziej za długimi dyskusjami, zwłaszcza w przerwach między tercjami :) Dobra dyskusja w środku nocy działa lepiej niż kawa :D

Ponadto widzę że jest tu spora reprezentacja naszego pokolenia 25-30 lat, więc pewnie mamy sporo wspólnych hokejowych wspomnień.
 
     
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Lucas Raymond
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 40
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3663
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2012-01-21, 15:57   

piotras1985 napisał/a:
Ja jestem jak najbardziej za długimi dyskusjami, zwłaszcza w przerwach między tercjami :) Dobra dyskusja w środku nocy działa lepiej niż kawa :D


Powinieneś dawki kofeiny poszukać w shoutboxsie, czyli tym okienku z czatem w dolnej części forum. Nie zdarza się, aby zległa tam cisza podczas jakiegokolwiek meczu.

piotras1985 napisał/a:
Ponadto widzę że jest tu spora reprezentacja naszego pokolenia 25-30 lat, więc pewnie mamy sporo wspólnych hokejowych wspomnień.


Możliwe, ale proponuję zacząć od aktualnych wydarzeń. Samo forum to kopalnia informacji i przydatnych linków. Co się tyczy poszerzania wiedzy, pytań etc. Normalnie odsyłam do "wujka" Google, ewentualnie Bing, czy czego tam ludzie używają. Jednak na każde pytanie lub sugestię z gatunku sensownych z chęcią postaram się odpowiedzieć. Sądzę, że reszta także w tym tutejsze kierownictwo. ;)
 
     
Breverin Lux 

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2011/2012
Wiek: 30
Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 194
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-05-14, 23:59   

Skrzydlaci bracia, witam Was, jako nowy użytkownik tego fantastycznego forum. Cóż, za prawdziwego fana hokeja i Detroit mogę się uważać od góra 2 lat, więc można powiedzieć, że jestem rookie wśród takich weteranów tej dyscypliny sportu i drużyny. Ale to oznacza, że wszystko przede mną :)

Jestem zaszczycony, mogąc współdzielić z Wami wspieranie naszych Czerwonych Skrzydeł.

:det:

Trochę się temat odkurzył.
 
     
Zion 
Administrator
RedWings.pl


Ulubiony Zawodnik: Cossa, Augustine
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 36
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 5093
Skąd: Łaziska Górne - 7250 km od LCA
Wysłany: 2013-05-15, 07:25   

Breverin Lux napisał/a:
Skrzydlaci bracia, witam Was, jako nowy użytkownik tego fantastycznego forum. Cóż, za prawdziwego fana hokeja i Detroit mogę się uważać od góra 2 lat, więc można powiedzieć, że jestem rookie wśród takich weteranów tej dyscypliny sportu i drużyny. Ale to oznacza, że wszystko przede mną :)

Jestem zaszczycony, mogąc współdzielić z Wami wspieranie naszych Czerwonych Skrzydeł.

:det:

Trochę się temat odkurzył.


Witamy na forum i zapraszamy do dyskusji :)
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11