| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Detroit Pistons - NBA
Autor Wiadomość
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2012-11-14, 22:05   

Skoro Lakers zdecydowali się na D'Antoniego, to weźmy Jacksona. Lol.
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2012-11-14, 22:16   

Jackson pewnie nie chciałby tej roboty. Swój wiek już ma, a i w LA chciał przejąć kontrolę nad organizacją (przynajmniej z tego co czytałem pobieżnie)
_________________

 
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2012-11-14, 22:36   

Ponoć to bujdy, ale prawdy nie dojdziesz, bo obie strony wzajemnie sobie zaprzeczają. Słowem z wielkiego powrotu zrobiła się wielka kupa między Lakers a Jacksonem.
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
Daveth 

Za Red Wings od sezonu: 00/00
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 15
Skąd: Radom
Wysłany: 2014-02-27, 17:38   

Jeśli chodzi o NHL to za Detroit jestem całym sercem, ale w NBA zdecydowanie jestem za Celtics :P
Czy to jakiś problem ????
 
     
RadeKas 
:troll:


Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1738
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-02-27, 21:03   

Nasi ludzie już Cię namierzają i wysyłają trollcoptery.





Ja jestem za Toronto Raptors :troll: .
_________________

 
 
     
Daveth 

Za Red Wings od sezonu: 00/00
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 15
Skąd: Radom
Wysłany: 2014-02-28, 11:39   

RadeKas,
Muszę się dobrze ukryć :mrgreen:
 
     
Roggi 


Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wiek: 42
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 1692
Skąd: płn-wsch skrzydło...
Wysłany: 2020-11-21, 13:08   

Co za banda kretynów rządzi w Pistons. Miałem nadzieję, że człowiek Prestiego na stonowisu GMa Detroit wyprowadzi tą organizację na prostą, a zamiast tego pogrążył ją w gównie. Drudzy NYK :facepalm: .
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2021-08-02, 08:09   

PG: Killian Hayes
SG: Cade Cunningham
SF: Sadiq Bey
PF: Jerami Grant
C: Isaiah Stewart

:D za 2 lata PO :mrgreen:

Roggi napisał/a:
Co za banda kretynów rządzi w Pistons. Miałem nadzieję, że człowiek Prestiego na stonowisu GMa Detroit wyprowadzi tą organizację na prostą, a zamiast tego pogrążył ją w gównie. Drudzy NYK :facepalm: .


Ale ten post źle się starzeje :lol: najpierw NYK wyszli teraz na prostą, a teraz my jesteśmy bardzo blisko zacnego poziomu gry :)
_________________

 
 
     
Roggi 


Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wiek: 42
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 1692
Skąd: płn-wsch skrzydło...
Wysłany: 2022-07-02, 17:28   

Cytat:
Ale ten post źle się starzeje :lol: najpierw NYK wyszli teraz na prostą, a teraz my jesteśmy bardzo blisko zacnego poziomu gry :)


Faktycznie :mrgreen: , NYR znów są w czarnej dupie i robią ruchy w stylu WTF :facepalm: , a my znów na dnie tabeli :lol: .

Cytat:
Jeżeli śledzicie nba to zobaczcie jakie genialne ruchy wykonuje Troy Wever z Pistons. Jak w ciągu dwóch lat z drużyny zawalonej złymi kontraktami stworzył jeden z najbardziej gorących młodych produktów, a wiele ruchów było takich że człowiek za głowę się łapał co on robi, a później jak ukazała się całość to z podziwem przyznawał rację .


Yogi80 ja oglądam jeszcze dłużej niż NHL i ogarniam. NBA to patologiczna liga gwiazd, które potrafią w jeden dzień zaorać swoją organizację na dekadę.
W 2021 Wever miał zwyczajnie szczęście, że wygrał "1" w silnym drafcie, który można odnieść do NHL 2013 czy 2015.
W tym roku głupota Sacramento spowodowała, że wpadł im w ręce Ivey, a to całe misterne wskoczenie po Durena niewiele może znaczyć, ponieważ tacy środkowi w dzisiejszej NBA znaczą dużo mniej niż w latach 90.
Szkopuł w tym, że te cudowne talenty z Czarnego Lądu wybierane w topce draftu robią zawrotne kariery jeszcze rzadziej niż ich hokejowi odpowiednicy.
Nawet jeżeli już to się uda to przy pierwszej nadarzającej się okazji uciekają do big market i tam tworzą super teamy...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11