| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2011-06-21, 18:42
ROUND 2 - GAME 7 - Detroit Red Wings : San Jose Sharks
Autor Wiadomość
Jan 


Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 1997
Wiek: 47
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 988
Skąd: Katowice

Wysłany: 2011-05-13, 07:34   

Niestety przygoda :det: zakończyła się w 7 meczu .
Jak wiadomo mecz ten rządzi się secyficznymi atrybutami tzn. jest to loteria , o wyniku często decyduje szczęście , należy wystrzegać się błędów choć wiadomo jakie to trudne w takim spotkaniu.
U nas niestety szczęścia zabrakło a za błędy w grze należy uznać 3 słabe PP (2 strzały oddane w PP TRAGEDIA !!!) oraz prawdopodobnie kluczową stratę Zetty przy wyprowadzaniu krążka (bramka na 2-0 dla :sjs: ).

Mimo wszystko jestem dumny ,że prawie odwróciliśmy losy tej serii i prawie zapisaliśmy się na kartach historii jako 4 drużyna , która wygrała serię przy stanie 0-3 dla przeciwnika.

Brawo :det: jesteśmy z Was dumni i dziękujemy za dużo serca włożonego w walkę na tafli.


p.s.
Dla nas rzeczywiście jak pisali przedmówcy : WY JESTEŚCIE MISTRZAMI !!!!!!
 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2011-05-13, 11:07   

Pisząc o Jirim zapomniałem dodać, że skutecznie zheadshotował Cleary'ego. Myślicie, że dostanie za to zawieszenie na przyszły rok? :)

Dużo ludzi pisze o tym, że to była seria na miarę finału. Chyba faktycznie ciężko będzie zagrać lepiej.
 
 
     
bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wiek: 39
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2245
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-05-13, 11:07   

Świetna seria w , której decydowały detale. Szkoda , że nie udało się awansować , ale z drugiej strony jestem bardzo dumny z chłopaków , bo wyciągnęli tą serię do game 7 i pokazali ogromny charakter.Ten mecz był tak wyrównany , ze równie dobrze mógł się zakończyć odwrotnym wynikiem na nasza korzyść. Naprawdę wielkie słowa uznania dla zespołu , za to co zrobił w tym sezonie. Jesteście WSPANIALI i bardzo was szanujemy !
Wielkie brawa , dla Skrzydlatych.

Co do personaliów , to myślę , że na to przyjdzie czas

Teraz trzeba Skrzydlatym podziękować , za wspaniały sezon. Pełen wzruszeń i szczęśliwych chwil.

Życzyłbym zarówno sobie jak i wszystkim kibicom Red Wings , aby w nowym sezonie omijały Skrzydlatych kontuzje. Zobaczcie jak kontuzje przetrzebiły ten zespół w samych PO {nie wspominając RS} , a mimo tego Skrzydlaci walczyli fantastycznie.

Możemy iść z podniesiona głowa i patrzeć optymistycznie w przyszłość. Młodzież nam dojrzewa i nabiera doświadczenia i wierzę , ze za rok Stan trafi w nasze ręce , gdy mieszanka rutyny z młodością eksploduje pełna barwa. :P

Mam też nadzieję , że Kapitan zostanie na kolejny rok...
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Moritz Seider, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2393
Skąd: Żagań
Wysłany: 2011-05-13, 11:18   

palo napisał/a:
Pisząc o Jirim zapomniałem dodać, że skutecznie zheadshotował Cleary'ego. Myślicie, że dostanie za to zawieszenie na przyszły rok? :)


Zrobił to tak skutecznie, że Cleary skończył ze wstrząśnieniem mózgu (Bert podobnie).
_________________

 
 
     
redwingsfan 
maciej

Ulubiony Zawodnik: Z
Za Red Wings od sezonu: 1997/98
Wiek: 43
Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 224
Skąd: Thorn
Wysłany: 2011-05-13, 11:28   

zobaczcie jak niewiele brakowało w tych meczach przegranych - szkoda meczu nr 1 i meczu nr 3 (dwa OT) - żal jest bo jednak liczyłem na mecze z VAN
ZAPESZYLIŚCIE Panowie tym Next Game - było juz napisne na stronie że gramy z VAN
było tak blisko, tak pieknie w końcówce strzelił Dats - żal dupę ściska normalnie

bukaj22 napisał/a:
Teraz trzeba Skrzydlatym podziękować , za wspaniały sezon. Pełen wzruszeń i szczęśliwych chwil.

oj tak - podziekwać za m.in.:
-wspaniały sezon Kapitana (hattrick + mnóstwo pkt.) - oby został
-5 goli Franzena (cudowny mecz z OTT)
-wspaniały sezon Datsa (mimo kilku kontuzji) - dobrze że ma kontrakt wieloletni
-wspaniały sezon Zetty, Helma (koniecznie przedłużyć kontrakt w nast. sezonie na kilka ładnych lat), Howarda
-mistrzostwo Central Division
-sweep z PHX
-7 wspaniałych meczy z SJS
itp itd


-========================
największa wpada sezonu - mecz z St.Louis (ohyda)


przyjdzie czas na podsumowanie jeszcze nieco większe

Jan napisał/a:
U nas niestety szczęścia zabrakło a za błędy w grze należy uznać 3 słabe PP (2 strzały oddane w PP TRAGEDIA !!!) oraz prawdopodobnie kluczową stratę Zetty przy wyprowadzaniu krążka (bramka na 2-0 dla :sjs: ).

do tych elementów dodałbym wg mnie absolutnie kluczowe 2 elementy - Cleary i Berta - strata tych zawodników wymusiła kombinowanie na szybko piątek i może dlatego m.in.
"Z" popełnił błąd (strzelił co prawda więc się zeruje jego wina)

czemu kontuzja nie przytrafiła się np. takiemu Abdelowi albo Hudlerowi - cholercia - kluczowi gracze 2 piątki poszli do szatni i co najważniejsze NIE PO ATAKU SJS tylko na własne życzenie DET - wielka szkoda

F**K :(

łapka w górę kto widział juz krążek w siatce po slap shot Datsa w koncówce? - ale rakieta - szkoda że nie wyszło bo to byłaby cudowna brama


:(
_________________
Let`s Go :det: !!!!
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2011-05-13, 12:31   

Może w siatce nie widziałem ale widziałem odchyloną głowę Niemiego, który bardzo bardzo nie chciał dostać tym w twarz ani chociaż w ucho :) Były lepsze szanae niż akurat ta.

Nie sądzicie, że Modano byłby lepszy niż Hudler? Ja wiem, że oni w sztabie tam wiedzą więcej i najwyraźniej Modano po prostu nie dawał rady kondycyjnie (śmiali się w Puck Daddy Radio, że dyszał jak szalony po każdej zmianie w meczu 6 ;) ). Strasznie mnie Hudler rozczarował - jakoś nie mogę tego przeżyć ;)
 
 
     
Roggi 


Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wiek: 42
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 1696
Skąd: płn-wsch skrzydło...
Wysłany: 2011-05-13, 13:33   

Taki to juz chyba moj zasrany los kibica. Ile to juz takich porazek w roznych dyscyplinach sportu odchorowalem :| . Najpierw slaby poczatek, pozniej heroiczna pogon i gdy juz zyjesz nadzieja, ze moze jednak, jak to bedzie pieknie jak sie uda - brutalny koniec.

Moim zdaniem ta seria zostala przegrana jeszcze w RS. Suma sumarum zadecydowala przewaga wlasnego lodowiska, a gdy pod koniec sezonu zasadniczego byla okazja zapewnic sobie 2 miejsce w konferencji to dawalismy dupy na prawo i lewo. Jeden mecz wiecej w JLA i dzis radosci nie byloby konca.

Druga sprawa to niedobor klasowych strzelcow w zespole. Jedyny zawodnik tego typu (Franzen) akurat musial wyleciec ze skladu. To dobrze, ze mamy tak uniwersalnych graczy, ale jeden snajper wiecej bardzo by sie jednak przydal.
Rok temu Pavelski, a w tym naszym katem byly mlode lisy pola karnego:Setoguchi i Couture. Mozna bylo miec nadzieje, ze kims takim po naszej stronie bedzie Hudler i Modano. Pierwszy zawiodl kompletnie, a do drugiego nie mam nawet pretensji.

Zostaly jeszcze trzy serie do obejrzenia, choc juz niestety tylko z pozycji fana NHL :?

Na dobre i na zle Panowie :/ .
 
     
Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wiek: 48
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 504
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-05-13, 14:02   

Już chyba lepiej byłoby przegrać serię 0:4, człowiek by pobluzgał, powkurzał się, i tyle. A tak to żal, żal, żal...

palo napisał/a:
Dużo ludzi pisze o tym, że to była seria na miarę finału. Chyba faktycznie ciężko będzie zagrać lepiej.


Co do pierwszej części - pełna zgoda. Co do drugiej - absolutnie nie. Możemy grać jeszcze lepiej, dużo lepiej. Kilku zawodników mimo wszystko rozczarowało. Przede wszystkim Hudler, który był kompletnie nieprzydatny, dużo więcej wymagałbym też m.in. od Filppuli.

IMHO ewidentnie zabrakło nam w tej serii zdrowego Franzena, który w poprzednich PO dawał nam bardzo dużo. Dwie, trzy bramki Johana, kilka asyst i to prawdopodobnie Detroit grałoby w WCF.
_________________

 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2011-05-13, 14:27   

Chodziło mi o to, że w tych PO ciężej będzie o lepszą serię - ciężej będzie innym zespołom ( :bos: , :tbl: , :sjs: , :van: ) zagrać lepiej. Oczywiście, że :det: mogą zagrać lepiej :)
 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2011-05-13, 14:29   

http://www.wingingitinmot...s-to-feel-proud

Cytat:

IV - 5 words on why the Wings should move east - Wings, Sharks, Stanley Cup Final.
 
 
     
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Lucas Raymond
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 40
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3663
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2011-05-15, 11:11   

palo napisał/a:
Chodziło mi o to, że w tych PO ciężej będzie o lepszą serię - ciężej będzie innym zespołom ( :bos: , :tbl: , :sjs: , :van: ) zagrać lepiej.


Z tym, że ciekawych i możliwe iż ciekawszych pojedynków jednak nie brakowało i chyba nie zabraknie (:tbl: pokazało wczoraj po raz kolejny, że to nie przypadek). Ale co ja tam wiem. ;)
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2011-05-15, 22:49   

Pierwszy raz w historii 6/7 meczów zakończyło się różnicą jednej bramki. Pozostałe spotkanie też można uznać za 1-bramkowe bo EN możemy nie liczyć. Najbardziej zacięta, wyrównana seria od dawien dawna, bez zbytnich kontrowersji poza lodem (gutless, gutless Marleau ;) ), bez wykluczeń, których było wcześniej sporo w PO.

Tampa wczoraj pokazała, że potrafi zespół pojechać - mecz nie był wcale taki emocjonujący. Szybkie 3:0 i perfekcyjna egzekucja tego ich słynnego 1-3-1.

Nie mówię, że poziom danej drużyny na pewno nie będzie większy - chodzi mi o całą rywalizację.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13